PROGRAM TV
Wtorek 23 Lipiec

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela
06:00
Ultimate Countdown
Rankingi Hollywood

Epizod 1

Od najlepszych scen improwizowanych po największych filmowych bohaterów i najbardziej urocze potwory. Oto zabawne, wzruszające, pełne anegdot z planu i historii kina zestawienia tego, co w filmach kochamy - w zawsze atrakcyjnej formie rankingu.
06:55
The Troops & Aliens
Żandarm i kosmici

W Saint-Tropez pojawiają się kosmici, którzy potrafią przybrać postać dowolnej osoby. Jak odróżnić ich od ludzi? Na szczęście dzielny żandarm, inspektor Cruchot, czuwa!
08:45
Catch Me If You Can
Złap mnie, jeśli potrafisz

Frank jest wyjątkowo uzdolnionym oszustem — podszywa się pod kolejne osoby i realizuje sfałszowane czeki. Wkrótce zaczyna się nim interesować FBI... W rolach głównych Leonardo DiCaprio i Tom Hanks.
11:30
The Front Runner
Pewny kandydat. Jak nie zostać prezydentem

Film oparty na faktach. Rok 1988, USA. Gary Hart ubiega się o nominację Partii Demokratycznej na urząd prezydenta. Polityk cieszy się sympatią wyborców, ale na jaw wychodzi, że ma romans...
13:40
Marjorie Morningstar
Marjorie Morningstar

18-letnia Marjorie pochodzi z zamożnej żydowskiej rodziny z Nowego Jorku. W czasie wakacji poznaje starszego od siebie Noela, aktora z miejscowego teatru... W rolach głównych Natalie Wood i Gene Kelly.
16:05
The Troops Get Married
Żandarm się żeni

KOMEDIA. Słynny żandarm z Saint-Tropez, sierżant Cruchot, poznaje atrakcyjną wdowę i zakochuje się w niej. Miłość okazuje się większym wyzwaniem niż łapanie przestępców.
17:50
Stranger than Fiction
Przypadek Harolda Cricka

Kiedy fikcja miesza się z rzeczywistością: Harold, zwykły urzędnik skarbowy, zaczyna słyszeć w głowie głos, który opowiada jego życie. Czyżby był tylko bohaterem książki pisanej przez kogoś innego?
20:00
Little Women
Małe kobietki

Ekranizacja klasycznej powieści Louisy May Alcott. Cztery siostry March na różne sposoby szukają szczęścia w życiu. W rolach głównych m. in. Winona Raider, Susan Sarandon i Kirsten Dunst.
22:15
The Spongebob Movie: Sponge Out Of Water
SpongeBob: Na suchym lądzie

Tym razem mieszkańcy Bikini Dolnego wyruszają na suchy ląd, aby powstrzymać podstępnego Burgerobrodego przed zdobyciem przepisu na kraboburgery. Na czele wyprawy staje SpongeBob...
00:05
Like Crazy
Do szaleństwa

Anna, Angielka, studiuje w USA, gdzie zakochuje się z wzajemnością. Wkrótce jednak Anna musi wracać do Anglii — i nie dostaje kolejnej wizy do USA. Czy Anna i Jacob mają szanse na wspólną przyszłość?
01:55
The Firm
Firma

Mitch, zdolny absolwent prawa na Harvardzie, przyjmuje intratną propozycję pracy w kancelarii z Memphis. Okazuje się, że kancelaria ma powiązania z mafią, a Mitch i jego żona są w niebezpieczeństwie.
02:25
The Nora Roberts Collection: Carolina Moon
Nora Roberts: Księżyc nad Karoliną

Obdarzona niezwykłym darem Tory, która niegdyś nie potrafiła zapobiec śmierć przyjaciółki, wraca do rodzinnego miasteczka, aby stawić czoła demonom przeszłości. W miasteczku grasuje seryjny morderca...
04:20
Project Baby
Projekt: Bobas

Młodzi rodzice, szykujący się do drugich urodzin swojego synka, muszą pilnie wyjechać na kilka dni. Maluchem opiekuje się w tym czasie para ich przyjaciół, która nie ma pojęcia o opiece nad dziećmi.