PROGRAM TV
Poniedziałek 22 Lipiec

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela
06:00
Close Up
Bliżej gwiazd

Epizod 19

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
06:35
Hook
11:50
Philadelphia
Filadelfia

Andrew Beckett, wschodząca gwiazda palestry, zapada na AIDS — i zostaje zwolniony z pracy. Postanawia pozwać pracodawcę. Jedynym prawnikiem, który chce go reprezentować, jest czarnoskóry Joe Miller.
14:10
Nora Roberts: Carnal Innocence
Nora Roberts: Miasteczko Innocence

Caroline, słynna skrzypaczka, odpoczywa w małym miasteczku, gdzie ma dom po babci. Poznaje tam sympatycznego Tuckera — a wkrótce potem miasteczkiem wstrząsa zagadkowe morderstwo.
16:00
Tootsie
Tootsie

Michael, bezrobotny aktor, aby dostać rolę w serialu przebiera się za kobietę. Wkrótce jego bohaterka staje się ulubienicą widzów. Sprawy komplikują się, gdy Michael zakochuje się w koleżance z planu...
18:15
Duplex
Starsza pani musi zniknąć

KOMEDIA. Alex i Nancy znaleźli właśnie mieszkanie marzeń: klimatyczny apartament w starej kamienicy na nowojorskim Brooklynie. Jedynym problemem okazuje się sąsiadka z góry: pozornie urocza starsza pani...
20:00
Up in the Air
W chmurach

Ryan Bingham (George Clooney) jest „doradcą ds. zmiany kariery": specjalizuje się w zwalnianiu pracowników. Jego życie to nieustanne podróże. Kiedy jednak poznaje Alex, zaczyna myśleć o zmianach...
22:05
The Spongebob Squarepants Movie
SpongeBob Kanciastoporty

SpongeBob opuszcza rodzinne Bikini Dolne i wyrusza na wielką wyprawę, aby odzyskać koronę Neptuna i uratować życie swojemu pracodawcy, Panu Krabowi.
23:50
Citizen Ruth
Złe i gorsze

Czarna komedia. Młoda, nieodpowiedzialna kobieta po raz piąty przypadkowo zachodzi w ciążę. Na skutek zbiegu okoliczności wplątuje się w spór pomiędzy zwolennikami a przeciwnikami aborcji...
00:05
Philadelphia
Filadelfia

Andrew Beckett, wschodząca gwiazda palestry, zapada na AIDS — i zostaje zwolniony z pracy. Postanawia pozwać pracodawcę. Jedynym prawnikiem, który chce go reprezentować, jest czarnoskóry Joe Miller.
04:00
My Six Loves
Sześcioro urwisów

Janice, gwiazda broadwayowskich musicali (Debbie Reynolds), wraca do rodzinnego Connecticut. Okazuje się, że w jej domu zamieszkała szóstka opuszczonych dzieci. Janice postanawia się nimi zająć.