PROGRAM TV
Niedziela 21 Lipiec

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela
06:00
Indiscreet (1988)
Dyskretny romans

Romans brytyjskiej aktorki i amerykańskiego dyplomaty może okazać się bardzo trudny — zwłaszcza, że ona nie chce ryzykować kariery, a on jest żonaty... W rolach głównych Robert Wagner i Lesley-Anne Down.
07:50
Daddy's Home
Tata kontra tata

Brad ożenił się z atrakcyjną rozwódką z dwójką dzieci i stara się być dla nich jak najlepszym ojczymem. Prawdziwe problemy zaczynają się, kiedy w życiu rodziny pojawia się biologiczny ojciec dzieci...
09:40
Girls! Girls! Girls!
Dziewczyny! Dziewczyny! Dziewczyny!

Ross, szyper turystycznego stateczku, ma ogromne powodzenie u kobiet — ale jego największym marzeniem pozostaje nowa łódź, warta 10 tys. dolarów. W roli głównej Elvis Presley.
11:35
Tootsie
Tootsie

Michael, bezrobotny aktor, aby dostać rolę w serialu przebiera się za kobietę. Wkrótce jego bohaterka staje się ulubienicą widzów. Sprawy komplikują się, gdy Michael zakochuje się w koleżance z planu...
13:50
Hope Springs
Dwoje do poprawki

Kay i Arnold to znudzone sobą małżeństwo z 30-letnim stażem. Kay chce ratować ich związek, więc bez wiedzy męża zapisuje ich na terapię dla par... W rolach głównych Meryl Streep i Tommy Lee Jones.
15:45
Rango
Rango

Rango — pogrążony w kryzysie kameleon — trafia do zdominowanego przez bandytów miasteczka Dirt. Rango zostaje szeryfem: czy zdoła ocalić miasto i jego mieszkańców?
17:50
Patriot Games
Czas patriotów

Jack Ryan, były agent CIA, udaremnia zamach IRA, zabijając jednego z zamachowców. Brat zabitego poprzysięga zemstę... Jedna z najlepszych ekranizacji prozy Toma Clancy'ego; w roli głównej Harrison Ford.
20:00
What's Your Number?
Ilu miałaś facetów?

Ally przeżywa kryzys: nie ma pracy ani ukochanego. Z artykułu dowiaduje się, że kobiety, które miały więcej niż 20 partnerów, mają małe szanse na małżeństwo. Ally właśnie spotkała tego dwudziestego...
22:05
Catch Me If You Can
Złap mnie, jeśli potrafisz

Frank jest wyjątkowo uzdolnionym oszustem — podszywa się pod kolejne osoby i realizuje sfałszowane czeki. Wkrótce zaczyna się nim interesować FBI... W rolach głównych Leonardo DiCaprio i Tom Hanks.
01:55
Roxanne
Roxanne

Współczesna wersja „Cyrana de Bergerac", w roli głównej Steve Martin. Charlie — komendant straży pożarnej w małym miasteczku, obdarzony wyjątkowo okazałym nosem — stara się o względy pięknej Roxanne.
03:00
Film Stars Don't Die in Liverpool
Gwiazdy nie umierają w Liverpoolu

Londyn, rok 1979. Do domu, w którym wynajmuje pokój początkujący aktor Peter Turner, wprowadza się Gloria Grahame, gwiazda kina hollywoodzkiego lat 40. i 50. Wkrótce między parą wybucha gorący romans...
05:05
Ultimate Countdown
Rankingi Hollywood

Epizod 2

Od najlepszych scen improwizowanych po największych filmowych bohaterów i najbardziej urocze potwory. Oto zabawne, wzruszające, pełne anegdot z planu i historii kina zestawienia tego, co w filmach kochamy - w zawsze atrakcyjnej formie rankingu.