PROGRAM TV
Sobota 20 Lipiec

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela
06:00
You May Not Kiss the Bride
Nie można pocałować panny młodej

Na skutek pechowego zbiegu okoliczności skromny fotograf z USA zostaje zmuszony do poślubienia córki chorwackiego gangstera, której właśnie kończy się wiza. Wkrótce jego żona zostaje porwana.
07:55
Moms' Night Out
Wychodne mamusiek

Grupa przyjaciółek planuje spędzenie wspólnego wieczoru bez dzieci — pociechami mają w tym czasie zająć się tatusiowie. Szybko okaże się, że nic nie jest tak proste, jak się wydaje...
09:50
Laws of Attraction
Pozew o miłość

Dwoje wziętych amerykańskich prawników, specjalistów od rozwodów, często spotyka się na sali sądowej, gdzie są przeciwnikami. Pewnego ranka budzą się i okazuje się, że poprzedniej nocy... wzięli ślub.
11:40
Flight
Lot

Przytomność umysłu i profesjonalizm kapitana samolotu ratują życie większości pasażerów w czasie awarii maszyny. Niestety, okazuje się, że znakomity pilot był pod wpływem alkoholu...
14:20
The Troops of St. Tropez
Żandarm z Saint-Tropez

KOMEDIA. Louis de Funes jako żandarm Cruchot usiłujący zaprowadzić porządek w kurorcie Saint-Tropez. Pierwszy film z popularnej serii o ambitnym, ale kłótliwym żandarmie i jego wyjątkowej brygadzie.
16:15
The Spongebob Movie: Sponge Out Of Water
SpongeBob: Na suchym lądzie

Tym razem mieszkańcy Bikini Dolnego wyruszają na suchy ląd, aby powstrzymać podstępnego Burgerobrodego przed zdobyciem przepisu na kraboburgery. Na czele wyprawy staje SpongeBob...
18:05
Girls! Girls! Girls!
Dziewczyny! Dziewczyny! Dziewczyny!

Ross, szyper turystycznego stateczku, ma ogromne powodzenie u kobiet — ale jego największym marzeniem pozostaje nowa łódź, warta 10 tys. dolarów. W roli głównej Elvis Presley.
20:00
Citizen Ruth
Złe i gorsze

Czarna komedia. Młoda, nieodpowiedzialna kobieta po raz piąty przypadkowo zachodzi w ciążę. Na skutek zbiegu okoliczności wplątuje się w spór pomiędzy zwolennikami a przeciwnikami aborcji...
22:05
As Good As It Gets
Lepiej być nie może

Melvin Udall to cierpiący na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne pisarz, który nie znosi ludzi. Jedyną osobą, którą akceptuje, jest Carol — sympatyczna kelnerka... Aktorski popis Jacka Nicholsona (Oscar).
00:50
Escape From Alcatraz
Ucieczka z Alcatraz

Clint Eastwood i klasyka kina sensacyjnego. Frank Morris odsiaduje wyrok w więzieniu Alcatraz i wraz z dwoma innymi więźniami planuje ucieczkę. Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach.
03:45
Things We Lost in The Fire
Druga szansa

Po tragicznej śmierci męża kobieta szuka wsparcia u jego najlepszego przyjaciela. Halle Berry i Benicio del Toro w poruszającej opowieści o stracie i miłości.