PROGRAM TV
Wtorek 16 Lipiec

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela
06:00
Roxanne
Roxanne

Współczesna wersja „Cyrana de Bergerac", w roli głównej Steve Martin. Charlie — komendant straży pożarnej w małym miasteczku, obdarzony wyjątkowo okazałym nosem — stara się o względy pięknej Roxanne.
08:05
Zoolander
Zoolander

Supermodel Derek Zoolander (Ben Stiller) ma zostać twarzą nowej kolekcji słynnego projektanta. Nie wie, że planowany pokaz to tylko przykrywka, a projektant planuje zamach na prezydenta Malezji...
09:55
You May Not Kiss the Bride
Nie można pocałować panny młodej

Na skutek pechowego zbiegu okoliczności skromny fotograf z USA zostaje zmuszony do poślubienia córki chorwackiego gangstera, której właśnie kończy się wiza. Wkrótce jego żona zostaje porwana.
11:50
The Song of the Lark
Pieśń skowronka

Kolorado, koniec XIX w. Młodziutka Thea ma ogromny talent wokalny, ale w swoim miasteczku może śpiewać jedynie w kościelnym chórze. Wspierana przez profesora Wunscha wyrusza zatem do Nowego Jorku...
14:00
I.Q.
Narzeczona dla geniusza

Princeton, lata 50. Catherine, siostrzenica Alberta Einsteina, jest zaręczona z pyszałkowatym Jamesem. Einsteinowi nie podoba się narzeczony dziewczyny, więc próbuje zeswatać ją z mechanikiem Edem.
15:55
The Troops in New York
Żandarm w Nowym Jorku

KOMEDIA. Tym razem sierżant Cruchot i jego brygada zostają wysłani do Nowego Jorku na międzynarodowy zlot żandarmów — i oczywiście wpadają w kłopoty, zwłaszcza że w mieście jest także córka Cruchota, Nicole.
17:55
The Nanny Diaries
Niania w Nowym Jorku

Annie po zakończeniu studiów w college'u potrzebuje pracy. Wkrótce zostaje nianią w domu bardzo zamożnej rodziny na Manhattanie. Dysfunkcyjni rodzice okazują się bardzo trudnymi pracodawcami.
20:00
Tootsie
Tootsie

Michael, bezrobotny aktor, aby dostać rolę w serialu przebiera się za kobietę. Wkrótce jego bohaterka staje się ulubienicą widzów. Sprawy komplikują się, gdy Michael zakochuje się w koleżance z planu...
22:15
Terms of Endearment
Czułe słówka

Aurorę i jej córkę Emmę łączy bliska, ale trudna więź. Ekscentryczna wdowa jest dominującą osobą: Emma szybko opuszcza dom i bardzo młodo wychodzi za mąż za mężczyznę nieakceptowanego przez matkę.
00:50
Years and Years
Rok za rokiem

Seria 1, Epizod 2

Dzieje angielskiej rodziny na przestrzeni 15 lat. Obserwujemy przemiany społeczne, obyczajowe, ekonomiczne i technologiczne — a wszystko to w świecie niebezpiecznie zmierzającym w stronę dyktatury.
02:55
The Nora Roberts Collection: Montana Sky
Nora Roberts: Niebo Montany

Aby otrzymać spadek po ojcu, trzy przyrodnie siostry muszą przez rok wspólnie prowadzić rodzinne ranczo. Kobiety wcześniej się nie znały i bardzo się różnią: początki współpracy są bardzo trudne.
04:50
Hollywood's Best Film Directors
Najlepsi reżyserzy Hollywood

Seria 3, Epizod 18

Sylwetki największych reżyserów kina amerykańskiego - wizjonerów i artystów filmowego rzemiosła, twórców kasowych przebojów i filmowych arcydzieł. W każdym odcinku serialu poznajemy jednego z nich.
05:25
Close Up
Bliżej gwiazd

Epizod 16

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.