PROGRAM TV
Niedziela 14 Lipiec

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela
06:00
The Song of the Lark
Pieśń skowronka

Kolorado, koniec XIX w. Młodziutka Thea ma ogromny talent wokalny, ale w swoim miasteczku może śpiewać jedynie w kościelnym chórze. Wspierana przez profesora Wunscha wyrusza zatem do Nowego Jorku...
08:10
Heaven Is for Real
Niebo istnieje... naprawdę

Mały Colton, syn pastora, w czasie operacji omal nie umiera. Po wybudzeniu dziecko zaczyna opowiadać wszystkim, że było w niebie. Czy to fantazje czterolatka, czy autentyczne doświadczenie wiary?
10:05
Blue Hawaii
Błękitne Hawaje

Po zakończeniu służby wojskowej Chad wraca na rodzinne Hawaje. Ojciec chce, aby pracował na rodzinnej plantacji, on jednak ma inne plany: zostaje przewodnikiem wycieczek. W roli głównej Elvis Presley.
12:05
The Troops in New York
Żandarm w Nowym Jorku

KOMEDIA. Tym razem sierżant Cruchot i jego brygada zostają wysłani do Nowego Jorku na międzynarodowy zlot żandarmów — i oczywiście wpadają w kłopoty, zwłaszcza że w mieście jest także córka Cruchota, Nicole.
14:05
Mean Girls 2
Wredne dziewczyny 2

Jo Mitchell przenosi się do nowej szkoły, gdzie poznaje niezbyt lubianą Abby. Przyjaźń z outsiderką zwraca na nią uwagę szkolnej „elity", tytułowych „wrednych dziewczyn". A to oznacza kłopoty...
16:00
Letters to Juliet
Listy do Julii

Dwoje Amerykanów we Włoszech: kiedy jej narzeczony spotyka się z producentami wina i serów, Sophie próbuje odnaleźć autorkę romantycznego listu sprzed pół wieku i pomóc jej spotkać dawnego ukochanego.
18:05
Moms' Night Out
Wychodne mamusiek

Grupa przyjaciółek planuje spędzenie wspólnego wieczoru bez dzieci — pociechami mają w tym czasie zająć się tatusiowie. Szybko okaże się, że nic nie jest tak proste, jak się wydaje...
20:00
Terms of Endearment
Czułe słówka

Aurorę i jej córkę Emmę łączy bliska, ale trudna więź. Ekscentryczna wdowa jest dominującą osobą: Emma szybko opuszcza dom i bardzo młodo wychodzi za mąż za mężczyznę nieakceptowanego przez matkę.
22:35
The Nanny Diaries
Niania w Nowym Jorku

Annie po zakończeniu studiów w college'u potrzebuje pracy. Wkrótce zostaje nianią w domu bardzo zamożnej rodziny na Manhattanie. Dysfunkcyjni rodzice okazują się bardzo trudnymi pracodawcami.
00:15
Blue Car
Niebieski samochód

Meg, zaniedbywana przez matkę 18-latka opiekująca się niestabilną emocjonalnie siostrą, pisze wiersze. Może liczyć na pomoc swojego nauczyciela — wkrótce jednak ich relacje wchodzą na wyższy poziom...
02:50
All or Nothing
Wszystko albo nic

Jeden weekend z życia trzech robotniczych rodzin z jednego z obskurnych londyńskich blokowisk: radości i smutki, monotonna egzystencja i poszukiwanie bliskości. Film w reżyserii Mike'a Leigh.
05:20
Hollywood's Best Film Directors
Najlepsi reżyserzy Hollywood

Seria 3, Epizod 4

Sylwetki największych reżyserów kina amerykańskiego - wizjonerów i artystów filmowego rzemiosła, twórców kasowych przebojów i filmowych arcydzieł. W każdym odcinku serialu poznajemy jednego z nich.