PROGRAM TV
Sobota 13 Lipiec

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela
06:00
The Nora Roberts Collection: Angels Fall
Nora Roberts: Ciemna strona księżyca

Reese jako jedyna przeżyła masakrę, w której zginęli jej przyjaciele. Cierpiąca na zespół stresu pourazowego kobieta trafia w podróży do małego górskiego miasteczka, gdzie jest świadkiem morderstwa...
07:50
A Street Cat Named Bob
Kot Bob i ja

James jest narkomanem, mieszka na ulicy, po raz kolejny próbuje pójść na odwyk. Wkrótce przybłąkuje się do niego rudy kot, który okaże się najwierniejszym towarzyszem i niezwykłym pomocnikiem.
09:50
The Graduate
Absolwent

Klasyka kina w reżyserii Mike'a Nicholsa. Ben (Dustin Hoffman), absolwent prestiżowej uczelni, nie odnajduje się w dorosłym życiu. Wdaje się w romans z zamożną mężatką, panią Robinson (Anne Bancroft)...
11:55
The Deep End of The Ocean
Głębia oceanu

Beth z dziećmi jedzie do Chicago na zjazd absolwentów. W zamieszaniu w hotelu znika jej trzyletni synek, Ben. Dziewięć lat później do drzwi jej domu puka chłopiec, który bardzo go przypomina.
14:00
School of Rock
Szkoła rocka

Dewey Finn, rockman, przeżywa kryzys: wyrzucono go z zespołu, ma ogromne długi... Ostatecznie trafia do szkoły jako nauczyciel i wkrótce wciąga swoich uczniów w wielki projekt muzyczny.
16:05
Heaven Is for Real
Niebo istnieje... naprawdę

Mały Colton, syn pastora, w czasie operacji omal nie umiera. Po wybudzeniu dziecko zaczyna opowiadać wszystkim, że było w niebie. Czy to fantazje czterolatka, czy autentyczne doświadczenie wiary?
18:00
Blue Hawaii
Błękitne Hawaje

Po zakończeniu służby wojskowej Chad wraca na rodzinne Hawaje. Ojciec chce, aby pracował na rodzinnej plantacji, on jednak ma inne plany: zostaje przewodnikiem wycieczek. W roli głównej Elvis Presley.
20:00
Blue Car
Niebieski samochód

Meg, zaniedbywana przez matkę 18-latka opiekująca się niestabilną emocjonalnie siostrą, pisze wiersze. Może liczyć na pomoc swojego nauczyciela — wkrótce jednak ich relacje wchodzą na wyższy poziom...
21:50
Letters to Juliet
Listy do Julii

Dwoje Amerykanów we Włoszech: kiedy jej narzeczony spotyka się z producentami wina i serów, Sophie próbuje odnaleźć autorkę romantycznego listu sprzed pół wieku i pomóc jej spotkać dawnego ukochanego.
23:55
Zoolander
Zoolander

Supermodel Derek Zoolander (Ben Stiller) ma zostać twarzą nowej kolekcji słynnego projektanta. Nie wie, że planowany pokaz to tylko przykrywka, a projektant planuje zamach na prezydenta Malezji...
00:40
Georgia Rule
Twarda sztuka

Rachel to nastolatka, która nieustannie sprawia problemy. Jej matka postanawia wysłać córkę na wakacje do babci, osoby twardej i wymagającej — w nadziei, że dziewczyna nauczy się przestrzegać zasad...
03:40
The Nora Roberts Collection II: Tribute
Nora Roberts: Triumf pamięci

Młoda kobieta postanawia odnowić dom swojej tragicznie zmarłej babki. W czasie remontu zaczynają ją prześladować sny związane z przeszłością. Okazuje się, że niebezpieczeństwo jest całkowicie realne.
05:30
Close Up
Bliżej gwiazd

Epizod 18

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.