PROGRAM TV
Piątek 22 Wrzesień
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
The Sterile Cuckoo
06:00
Bezpłodna kukułka

Debiut Alana J. Pakuli. W drodze do collegeu ekscentryczna Pookie poznaje nieśmiałego Jerryego. Mimo różnic młodzi zostają przyjaciółmi — ale nie będzie to łatwa relacja.
Rich Men, Single Women
08:05
Dobra partia

Trzy przyjaciółki chcą zrealizować ambitny plan: znaleźć sobie bogatych mężów. Przypadek sprawia, że przez pewien czas mają dostęp do eleganckiej rezydencji, co znacznie ułatwia sprawę...
Breakfast at Tiffany's
09:55
Śniadanie u Tiffany'ego

Holly wykorzystuje bogatych mężczyzn, żyjąc na ich koszt. Pewnego dnia jej sąsiadem zostaje początkujący pisarz, Paul. Ich spotkanie okaże się brzemienne w skutki... Niezapomniana rola Audrey Hepburn.
Committed
12:05
To wciąż mój mąż

Po dwóch latach małżeństwa mąż Joline nagle od niej odchodzi. Kobieta chce walczyć o swoje szczęście i zrozumieć, dlaczego do tego doszło — wyrusza więc w podróż, która całkowicie odmieni jej życie.
Seems Like Old Times
14:00
Jak za dawnych dobrych czasów

Komedia romantyczna z wątkiem sensacyjnym. Pisarz zostaje porwany przez grupę przestępców i zmuszony do napadania na banki. Szuka pomocy u byłej żony, która wyszła za mąż za prokuratora...
Eat Pray Love
16:00
Jedz, módl się, kochaj

Liz ma męża, karierę i przyjaciół, ale nie czuje się szczęśliwa. Decyduje się na rozwód i wyrusza w podróż po Europie i Azji, aby szukać sensu życia. Film na podstawie autobiografii Elizabeth Gilbert.
Julie And Julia
18:40
Julie i Julia

Julie, nowojorska urzędniczka, postanawia w ciągu roku przygotować wszystkie dania, jakie w swojej książce kucharskiej umieściła Julia Child. W rolach głównych — Amy Adams i Meryl Streep.
Serendipity
21:00
Igraszki losu

Kiedy Jonathan i Sara spotykają się w czasie przedświątecznych zakupów, od razu czują, że coś ich łączy. Postanawiają jednak sprawdzić, czy ich spotkanie było przeznaczeniem, czy zwykłym przypadkiem...
Nanny McPhee and the Big Bang
22:50
Nania i wielkie bum

Niania McPhee powraca! Tym razem musi okiełznać grupę niegrzecznych dzieciaków. Rodzina Greenów mieszka na wsi; Pan Green walczy na wojnie, a z miasta przyjeżdża para rozkapryszonych kuzynów...
Anchorman 2: The Legend Continues
01:50
Legenda telewizji 2: Kontynuacja

Kontynuacja komedii „Legenda telewizji z 2004 r. Ron Burgundy nieoczekiwanie zostaje zwolniony, ale wkrótce dostaje propozycję pracy w programie informacyjnym w Nowym Jorku.
Wild Iris
02:55
Szaleństwa Iris

Po samobójstwie męża Iris wraz z synem, Lonniem, przeprowadza się do swojej apodyktycznej matki. Nastoletni Lonnie staje między dwiema kobietami i zaczyna rozumieć, czego doświadczał jego ojciec.
Close Up
04:50
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 4

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
Close Up
05:25
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 37

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.