PROGRAM TV
Czwartek 21 Wrzesień
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
Close Up
05:20
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 7

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
The Nora Roberts Collection II: Midnight Bayou
06:00
Nora Roberts: Noc na bagnach Luizjany

Podczas pobytu w Nowym Orleanie Declan Fitzpatrick, odnoszący sukcesy prawnik z Bostonu, zachwyca się opuszczona posiadłością i kupuje ją, choć dom uznawany jest za nawiedzony.
The Importance of Being Earnest
07:45
Bądźmy poważni na serio

Adaptacja sztuki Oscara Wildea. Historia o podwójnym życiu: stateczny Jack mieszkający w wiejskiej posiadłości i jego wyzwolony brat Ernest w Londynie to w rzeczywistości ta sama osoba...
The Nora Roberts Collection II: Northern Lights
09:35
Nora Roberts: Zorza polarna

Detektyw z Baltimore chce zacząć nowe życie: przyjmuje posadę szefa policji w miasteczku Lunacy na Alasce. Poznaje piękną panią pilot — i odkrywa przerażającą prawdę dotyczącą jej ojca.
The Grass Is Greener
11:25
Cudze chwalicie...

Angielski lord umożliwia turystom zwiedzanie swojej zabytkowej posiadłości. Pewnego dnia bogaty Amerykanin przez przypadek trafia do prywatnych pokojów arystokraty i zakochuje się w jego żonie.
Dirty Dancing
13:25
Dirty Dancing

Rodzina Housemanów spędza wakacje w luksusowym kurorcie. Młodsza córka, idealistka, zakochuje się w miejscowym instruktorze tańca. Hit z lat 80., w rolach głównych Patrick Swayze i Jennifer Gray.
The Disorderly Orderly
15:25
Wesoły sanitariusz

Jerome, sanitariusz w szpitalu i sanatorium, cierpi na przypadłość, która sprawia, że przejmuje wszystkie objawy chorób swoich pacjentów. Pewnego dnia do szpitala trafia jego była dziewczyna...
The Nora Roberts Collection II: High Noon
17:10
Nora Roberts: W samo południe

Kiedy policyjna negocjatorka Phoebe McNamara próbuje na nowo ułożyć sobie życie, pojawia się przeszkoda: psychopatyczny morderca zagrażający jej rodzinie i bliskim.
Letters to Juliet
18:55
Listy do Julii

Dwoje Amerykanów we Włoszech: kiedy jej narzeczony spotyka się z producentami wina i serów, Sophie próbuje odnaleźć autorkę romantycznego listu sprzed pół wieku i pomóc jej spotkać dawnego ukochanego.
The Age of Innocence
21:00
Wiek niewinności

Nowy Jork, lata 70. XIX w. Młody prawnik, zaręczony z dobrze urodzoną dziewczyną z majętnej rodziny, poznaje kuzynkę swojej narzeczonej, piękną rozwódkę — i zakochuje się w niej z wzjemnością.
Shall We Dance?
23:40
Zatańcz ze mną (2004)

KOMEDIA ROMANTYCZNA. John Clark ma dobrą pracę, szczęśliwe małżeństwo i dorastające dzieci — a jednak czegoś mu brakuje. Wkrótce znajduje nowe hobby: zaczyna chodzić na lekcje tańca, które prowadzi urocza Pauline...
Dirty Dancing
00:55
Dirty Dancing

Rodzina Housemanów spędza wakacje w luksusowym kurorcie. Młodsza córka, idealistka, zakochuje się w miejscowym instruktorze tańca. Hit z lat 80., w rolach głównych Patrick Swayze i Jennifer Gray.
On the Edge of Innocence
04:15
Na skraju niewinności

Zoe ma 17 lat i cierpi na depresję. Kiedy trafia do ośrodka terapeutycznego, poznaje Jakea. Młodzi zakochują się w sobie, ale rodzice i opiekunowie chcą ich rozdzielić. Zoe i Jake postanawiają uciec...