PROGRAM TV
Poniedziałek 27 Marzec
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
One Against the Wind
06:00
Pod wiatr

Na faktach. W czasie II wojny światowej w okupowanej Francji brytyjska arystokratka Mary Linden potajemnie angażuje się w działania ruchu oporu.
Mary Higgins Clark: Before I Say Goodbye
07:55
Zanim się pożegnasz

THRILLER. Kiedy młody mężczyzna ginie na łodzi, jego żona nie wierzy, że był to wypadek. Zdesperowana kobieta zwraca się o pomoc do medium.
Mary Higgins Clark: He Sees You When You're Sleeping
09:50
Ktoś nad tobą czuwa

KOMEDIA. Kiedy bezlitosny makler giełdowy ginie w dziwnym wypadku podczas gry w golfa, przed pójściem do nieba dostaje od Boga jeszcze jedno zadanie...
Mary Higgins Clark: A Crime of Passion
11:45
Zbrodnia z miłości

KRYMINAŁ. Frederica Dumay dziedziczy po ojcu posiadłość i wytwórnię win. Wkrótce ginie jej najlepszy przyjaciel. Frederica podejrzewa pewną Francuzkę, ale kto naprawdę okaże się mordercą?
Love Song
13:40
Śpiew miłości

Zamożna czarnoskóra dziewczyna poznaje białego muzyka pochodzącego z nizin społecznych. Czy uczucie i muzyka mogą połączyć dwoje zupełnie różnych ludzi?
Mary Higgins Clark: I'll Be Seeing You
15:25
Do zobaczenia

Ofiara morderstwa jest łudząco podobna do znanej prezenterki telewizyjnej Patricii Collins. Patricia chce wyjaśnić tę sprawę, co okazuje się nie tylko trudne, ale też śmiertelnie niebezpieczne.
The Art of The Steal
17:15
Sztuka kradzieży

Złodziej dzieł sztuki wpada w czasie kradzieży obrazu i trafia do polskiego więzienia. Kiedy wychodzi po siedmiu latach, decyduje się na udział w kolejnym skoku, którego organizatorem jest jego brat.
Mr. Holmes
19:00
Pan Holmes

Sherlock Holmes na emeryturze. Genialny detektyw jest już starym człowiekiem, ma problemy z pamięcią, ale wciąż nie daje mu spokoju ostatnia, nierozwiązana zagadka, przez którą zrezygnował z kariery...
Heartburn
21:00
Zgaga

Rachel (Meryl Streep) i Mark (Jack Nicholson) poznają się na ślubie znajomych i wkrótce sami stają na ślubnym kobiercu. Po pewnym czasie jednak ich życie małżeńskie zaczyna się komplikować...
American Pie
23:05
American Pie

Grupa przyjaciół w ostatniej klasie liceum zawiera pakt: wszyscy muszą stracić dziewictwo do balu maturalnego. Okazuje się, że to znacznie trudniejsze, niż myśleli...
Escape From Alcatraz
01:10
Ucieczka z Alcatraz

Clint Eastwood i klasyka kina sensacyjnego. Frank Morris odsiaduje wyrok w więzieniu Alcatraz i wraz z dwoma innymi więźniami planuje ucieczkę. Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach.
Demolition
03:10
Destrukcja

Po tragicznej śmierci żony Davis nie potrafi odnaleźć swojego miejsca w świecie — odczuwa jedynie obsesyjną potrzebę niszczenia. Wkrótce poznaje Karen, samotną matkę nastoletniego Chrisa.
Hollywood's Best Film Directors
05:10
Najlepsi reżyserzy Hollywood

Seria 3, Epizod 5

Sylwetki największych reżyserów kina amerykańskiego - wizjonerów i artystów filmowego rzemiosła, twórców kasowych przebojów i filmowych arcydzieł. W każdym odcinku serialu poznajemy jednego z nich.
Close Up
05:35
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 1

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.