PROGRAM TV
Piątek 24 Marzec
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
For All Time
06:00
Magiczny zegar

Charles Lattimer za sprawą magicznego zegarka przenosi się w czasie do końca XIX w. Zmęczony życiem mężczyzna musi zdecydować, które życie wybrać jako prawdziwe...
Two of Us
07:50
Ich dwóch

Rok 1976. W Nowym Jorku spotykają się John Lennon i Paul McCartney. Ktoś oferuje dużą sumę za jeden wspólny koncert dawnych Beatlesów. Czy muzycy się dogadają?
Mary Higgins Clark: You Belong to Me
09:40
Jesteś tylko moja

THRILLER. Psychopatyczny zabójca poluje na samotne kobiety na luksusowych statkach wycieczkowych. Bohaterka filmu postanawia powstrzymać go, zanim sama stanie się kolejną ofiarą.
Mary Higgins Clark: Try To Remember
11:30
Ku pamięci

15 lat po morderstwie młodej kobiety jej dawna przyjaciółka — obecnie policjantka — prowadzi śledztwo w sprawie morderstw świadków tamtych wydarzeń. Nie wie, że jej także grozi niebezpieczeństwo.
Mary Higgins Clark: Before I Say Goodbye
13:20
Zanim się pożegnasz

THRILLER. Kiedy młody mężczyzna ginie na łodzi, jego żona nie wierzy, że był to wypadek. Zdesperowana kobieta zwraca się o pomoc do medium.
Life's an Itch
15:15
Życie to pokusa

Kiedy żona Rogera wyjeżdża z dziećmi na wakacje, w ich domku gościnnym ma zamieszkać jej instruktorka jogi — piękna, młoda kobieta. Słomiany wdowiec zostaje wystawiony na ciężką próbę.
The Truman Show
17:10
Truman Show

Poruszająca krytyka współczesnych mediów: Truman Burbank, agent ubezpieczeniowy z małego miasteczka, nie wie, że w rzeczywistości od urodzenia jest bohaterem wielkiego reality show.
Like Crazy
19:10
Do szaleństwa

Anna, Angielka, studiuje w USA, gdzie zakochuje się z wzajemnością. Wkrótce jednak Anna musi wracać do Anglii — i nie dostaje kolejnej wizy do USA. Czy Anna i Jacob mają szanse na wspólną przyszłość?
Days of Thunder
21:00
Szybki jak błyskawica

Młody, utalentowany kierowca wyścigowy (Tom Cruise) dostaje szansę ścigania się w zawodach NASCAR. Ostra rywalizacja prowadzi w końcu do niebezpiecznego wypadku.
Things We Lost in The Fire
23:05
Druga szansa

Po tragicznej śmierci męża kobieta szuka wsparcia u jego najlepszego przyjaciela. Halle Berry i Benicio del Toro w poruszającej opowieści o stracie i miłości.
Surfer, Dude
01:20
Surfer

Matthew McConaughey w roli miłośnika surfingu, który nie może się doczekać wysokich fal, ale dostaje propozycję występu w telewizyjnym reality show.
Road Trip - Beer Pong
03:00
Ostra jazda: Piwny ping pong

Andy wraz z kumplami z uczelni — Korkinem i Jakiem — wyrusza na zawody w piwnym ping-pongu. Po drodze czeka ich wiele dziwnych przygód... Kontynuacja filmu „Ostra jazda z 2000 r.
Hollywood's Best Film Directors
04:55
Najlepsi reżyserzy Hollywood

Seria 3, Epizod 15

Sylwetki największych reżyserów kina amerykańskiego - wizjonerów i artystów filmowego rzemiosła, twórców kasowych przebojów i filmowych arcydzieł. W każdym odcinku serialu poznajemy jednego z nich.
Hollywood's Best Film Directors
05:30
Najlepsi reżyserzy Hollywood

Seria 3, Epizod 18

Sylwetki największych reżyserów kina amerykańskiego - wizjonerów i artystów filmowego rzemiosła, twórców kasowych przebojów i filmowych arcydzieł. W każdym odcinku serialu poznajemy jednego z nich.