PROGRAM TV
Niedziela 29 Styczeń
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
Reign Over Me
14:10
Zabić wspomnienia

Dentysta Alan spotyka na ulicy przyjaciela, który stracił rodzinę w zamachu na WTC. Charlie cierpi na zespół stresu pourazowego, więc Alan próbuje go namówić na skorzystanie z profesjonalnej pomocy.
A Beautiful Mind
16:30
Piękny umysł

Poruszający portret Johna Nasha — genialnego matematyka, laureata Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii, który całe życie cierpiał na schizofrenię paranoidalną. W roli głównej Russel Crowe.
Ricki and the Flash
19:05
Nigdy nie jest za późno

Podstarzała gwiazda rocka wraca do rodzinnego domu, aby wesprzeć swoją córkę porzuconą przez męża. Powrót po latach okaże się dla wszystkich trudnym wyzwaniem.
Julie And Julia
21:00
Julie i Julia

Julie, nowojorska urzędniczka, postanawia w ciągu roku przygotować wszystkie dania, jakie w swojej książce kucharskiej umieściła Julia Child. W rolach głównych — Amy Adams i Meryl Streep.
Serendipity
23:20
Igraszki losu

Kiedy Jonathan i Sara spotykają się w czasie przedświątecznych zakupów, od razu czują, że coś ich łączy. Postanawiają jednak sprawdzić, czy ich spotkanie było przeznaczeniem, czy zwykłym przypadkiem...
Hanging Up
01:10
Gorąca linia

Trzy dorosłe siostry prowadzą ustabilizowane i pełne sukcesów życie zawodowe. Nieoczekiwanie stają przed trudnym wyborem: która z nich ma się zaopiekować ciężko chorym ojcem?
In a Day
03:00
W ciągu dnia

Ashley, czekająca rano na przystanku autobusowym, zostaje oblana kawą. Z pomocą przychodzi jej sympatyczny Michael. Spotkanie z nim sprawia, że kiepsko rozpoczęty dzień okazuje się naprawdę pozytywny...
A Very Married Christmas
04:35
Bardzo małżeńska Gwiazdka

Kiedy Frank dowiaduje się, że jego żona Ellen chce rozwodu, świat wali mu się na głowę. Frank zaczyna pracę jako Święty Mikołaj w centrum handlowym, gdzie poznaje Donnę, którą także porzucił mąż...