PROGRAM TV
Piątek 27 Styczeń
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
The Pleasure of His Company
06:00
W przyjemnym towarzystwie

Jessica (Debbie Reynolds) wychodzi za mąż i chce zaprosić na ślub dawno niewidzianego ojca (Fred Astaire). Niestety, bezpośredni charakter tego ostatniego okaże się powodem wielu problemów...
Testament of Youth
08:10
Testament młodości

Ekranizacja bestsellerowej autobiografii Very Brittain. Podczas I wojny światowej młoda Vera rezygnuje ze studiów w Oxfordzie i zostaje pielęgniarką.
Damaged Care
10:40
Polisa śmierci

Na faktach: po odchowaniu dzieci lekarka Linda Peeno wraca do pracy jako recenzentka medyczna. Odkrywa, że cały system ochrony zdrowia nakierowany jest na zysk. Linda staje do walki z systemem.
Christmas with a Prince: The Royal Baby
12:50
Gwiazdka z księciem: Królewskie dziecko

Ciąg dalszy historii księcia Aleksandra i lekarki Tashy z filmu „Gwiazdka z księciem. Młodzi małżonkowie spodziewają się pierwszego dziecka. Tasha postanawia towarzyszyć mężowi w oficjalnej podróży...
Hugo
14:35
Hugo i jego wynalazek

Paryż, lata 30. XX w. Mały Hugo jest sierotą, mieszka na dworcu. Kiedy spotyka rezolutną Isabelle, wyrusza w niezwykłą podróż w poszukiwaniu tajemniczego wynalazku, którego twórcą był jego ojciec.
Hanging Up
17:05
Gorąca linia

Trzy dorosłe siostry prowadzą ustabilizowane i pełne sukcesów życie zawodowe. Nieoczekiwanie stają przed trudnym wyborem: która z nich ma się zaopiekować ciężko chorym ojcem?
Morning Glory
18:55
Dzień dobry TV

Młoda producentka ma za zadanie ożywić upadający poranny program na antenie ogólnokrajowej telewizji. W rolach głównych Rachel McAdams, Harrison Ford i Diane Keaton.
Labor Day
21:00
Długi, wrześniowy weekend

Adele wraca z zakupów z trzynastoletnim synem, kiedy zakrwawiony mężczyzna — zbiegły więzień — zmusza ją do zabrania go do domu. Przypadkowe spotkanie na zawsze zmienia życie wszystkich bohaterów...
Up in the Air
23:05
W chmurach

Ryan Bingham (George Clooney) jest „doradcą ds. zmiany kariery: specjalizuje się w zwalnianiu pracowników. Jego życie to nieustanne podróże. Kiedy jednak poznaje Alex, zaczyna myśleć o zmianach...
Closer
01:10
Bliżej

Miłosny czworokąt we współczesnym Londynie. Dan jest świadkiem wypadku — udziela pomocy ofierze, młodej dziewczynie, i zawozi ją do szpitala. To początek wydarzeń, które odmienią życie czterech osób.
When a Man Falls In the Forest
03:10
Na zakręcie życia

Trzech mężczyzn i kobieta w poszukiwaniu sensu życia. Karen i Gary przeżywają małżeński kryzys, Travis ma pracę, która nie daje mu satysfakcji, a introwertyk Bill nie radzi sobie z niską samooceną.
Close Up
04:55
Bliżej gwiazd

Seria 3, Epizod 2

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
Close Up
05:30
Bliżej gwiazd

Seria 2, Epizod 16

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.