PROGRAM TV
Czwartek 26 Styczeń
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
For the Love of Grace
06:00
Miłość Grace

DRAMAT. Strażak Steve jest wdowcem — jego żona zginęła w wypadku, a on nie umie się z tym pogodzić. Pewnego dnia Steve ratuje z pożaru pisarkę Grace Harlan. Dla obojga to wydarzenie oznacza nowy początek.
Summer and Smoke
07:45
Lato i dym

Alma mieszka w małym miasteczku w stanie Missisipi. Udaje szczęśliwą, ale czuje się samotna i niespełniona. Do miasta powraca jej dawna miłość, John Buchanan... Ekranizacja sztuki Tennessee Williamsa.
The Remains of the Day
10:00
Okruchy dnia

James Stevens, kamerdyner w posiadłości angielskiego arystokraty, stawia pracę i etykietę wyżej niż życie prywatne. Po latach stara się odnaleźć kobietę, z którą niegdyś pracował.
The Royal Hunt of the Sun
12:35
Królewskie polowanie na słońce

Francisco Pizarro w poszukiwaniu złota prowadzi ekspedycję w głąb państwa Inków. Kiedy władca Inków odmawia uznania zwierzchności króla Hiszpanii, dochodzi do masakry.
Beyond the Prairie: The True Story of Laura Ingalls Wilder
14:45
Historia z domku na prerii

Seria 1, Epizod 1

FILM AKCJI. Prawdziwa historia bohaterów serialu „Domek na prerii. Czy Laura i jej rodzina potrafią pozbierać się i odnaleźć szczęście po latach tragedii i trudów?
Beyond the Prairie: The True Story of Laura Ingalls Wilder
16:35
Historia z domku na prerii

FILM AKCJI. Prawdziwa historia bohaterów serialu „Domek na prerii. Czy Laura i jej rodzina potrafią pozbierać się i odnaleźć szczęście po latach tragedii i trudów?
Finding Forrester
18:25
Szukając siebie

16-letni Jamal gra w koszykówkę i spędza czas z kumplami, ale też — w tajemnicy — nałogowo czyta książki. Spotkanie z żyjącym w odosobnieniu starszym pisarzem zmieni całe jego życie.
Closer
21:00
Bliżej

Miłosny czworokąt we współczesnym Londynie. Dan jest świadkiem wypadku — udziela pomocy ofierze, młodej dziewczynie, i zawozi ją do szpitala. To początek wydarzeń, które odmienią życie czterech osób.
Elizabeth - The Golden Age
23:00
Elizabeth: Złoty wiek

DRAMAT. Dalsze dzieje Elżbiety I. Król Hiszpanii, Filip II, chce pozbawić ją tronu, wysyłając przeciw Anglii Wielką Armadę. Tymczasem z Nowego Świata wraca Sir Walter Raleigh. Królowa jest nim zafascynowana...
Blind Date
01:10
Randka w ciemno

Młody, zamożny finansista idzie na służbową kolację z niedawno poznaną, piękną dziewczyną. Okazuje się, że jego towarzyszka fatalnie reaguje na alkohol: sprawy szybko wymykają się spod kontroli...
Happy Christmas
03:00
Szczęśliwe święta

Życie Jeffa i Kelly — młodego małżeństwa z dwuletnim synkiem — staje na głowie, kiedy wprowadza się do nich szalona, dwudziestoletnia młodsza siostra mężczyzny, która właśnie zerwała z chłopakiem.
Spy Kids 3: Game Over
04:35
Mali agenci 3: Trójwymiarowy odjazd

Kolejna część familijnego kina akcji o przygodach małych agentów i ich rodziców. Tym razem bohaterowie muszą stawić czoła złoczyńcy, który chce kontrolować umysły za pomocą swojej gry wideo...