PROGRAM TV
Sobota 3 Grudzień
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
Mary Higgins Clark: A Crime of Passion
06:00
Zbrodnia z miłości

KRYMINAŁ. Frederica Dumay dziedziczy po ojcu posiadłość i wytwórnię win. Wkrótce ginie jej najlepszy przyjaciel. Frederica podejrzewa pewną Francuzkę, ale kto naprawdę okaże się mordercą?
It Could Happen to You
07:50
Dwa miliony dolarów napiwku

Charlie, nowojorski policjant, pije kawę w barze. Kiedy płaci, okazuje się, że nie ma pieniędzy na napiwek. Obiecuje zatem kelnerce, że jeśli wygra na loterii, odda jej połowę nagrody. I wygrywa...
Christmas at Pemberley Manor
09:50
Święta w Pemberley

Czy organizatorka przyjęć i ponury milioner znajdą wspólny język? Elizabeth ma zorganizować festiwal w małym miasteczku, gdzie spotyka Williama — młodego milionera, który chce sprzedać swój dom.
Mary Higgins Clark: He Sees You When You're Sleeping
11:35
Ktoś nad tobą czuwa

KOMEDIA. Kiedy bezlitosny makler giełdowy ginie w dziwnym wypadku podczas gry w golfa, przed pójściem do nieba dostaje od Boga jeszcze jedno zadanie...
A Very Country Christmas
13:25
Święta w stylu country

Świąteczna komedia romantyczna: Zane, gwiazdor muzyki country, przeżywa kryzys, czuje, że sława go przytłacza. Ukrywa się zatem w prowincjonalnym miasteczku, gdzie spotyka Jeanette, samotną matkę...
A Very Country Wedding
15:10
Ślub w stylu country

Dalszy ciąg przygód Zanea i Jeanette, bohaterów „Świąt w stylu country. Czy zapracowany muzyk znajdzie wreszcie czas na zorganizowanie... własnego ślubu?
The First Wives Club
17:05
Zmowa pierwszych żon

Cynthia, opuszczona przez męża, popełniła samobójstwo. Na jej pogrzebie spotykają się trzy przyjaciółki, także porzucone przez małżonków. Kobiety zaczynają planować zemstę...
Juno
19:05
Juno

Juno, zbuntowana 16-latka, zachodzi w ciążę. Podejmuje decyzję o aborcji, ale w ostatniej chwili zmienia zdanie: postanawia urodzić i oddać dziecko do adopcji, ale chce sama wybrać mu nowych rodziców.
Heaven Is for Real
21:00
Niebo istnieje... naprawdę

Mały Colton, syn pastora, w czasie operacji omal nie umiera. Po wybudzeniu dziecko zaczyna opowiadać wszystkim, że było w niebie. Czy to fantazje czterolatka, czy autentyczne doświadczenie wiary?
The Truman Show
22:55
Truman Show

Poruszająca krytyka współczesnych mediów: Truman Burbank, agent ubezpieczeniowy z małego miasteczka, nie wie, że w rzeczywistości od urodzenia jest bohaterem wielkiego reality show.
Vanilla Sky
00:55
Vanilla Sky

Milioner David Aames zakochuje się w dziewczynie swojego przyjaciela — ale jego była kochanka nie może tego zaakceptować i doprowadza do tragedii. Od tego momentu życie Davida zamienia się w koszmar...
The Lovers
03:30
Kochankowie

Mary i Michael są małżeństwem z długoletnim stażem, ale oboje mają kochanków. Niespodziewany ciąg zdarzeń sprawia, że nagle zaczynają patrzeć inaczej na dotychczasowe życie i na siebie nawzajem.
Close Up
05:25
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 1

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.