PROGRAM TV
Środa 19 Październik
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
Close Up
06:00
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 32

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
Boeing, Boeing
06:25
Boeing, Boeing

Lata 60. XX w. Bernard, amerykański dziennikarz mieszkający w Paryżu, spotyka się jednocześnie z trzema stewardessami. Oczywiście żadna z kobiet nie wie o pozostałych — do czasu...
Ricki and the Flash
08:25
Nigdy nie jest za późno

Podstarzała gwiazda rocka wraca do rodzinnego domu, aby wesprzeć swoją córkę porzuconą przez męża. Powrót po latach okaże się dla wszystkich trudnym wyzwaniem.
Paris When It Sizzles
10:20
Kiedy Paryż wrze

Mieszkający w Paryżu pisarz nie jest w stanie napisać zamówionego scenariusza. Zatrudnia do pomocy sekretarkę — a obecność uroczej dziewczyny sprawia, że kryzys twórczy szybko mija.
The Con
12:25
Harpia

Komedia kryminalna. Nancy dowiaduje się, że jej partner stracił pieniądze pożyczone od mafii. Aby spłacić dług, postanawia uwieść nieśmiałego Boobyego, który nie wie, że jest spadkobiercą fortuny.
Somebody Marry Me
14:15
Niech ktoś mnie pokocha

Umierający ojciec Davida zapowiada, że jeśli jego dorosły syn się nie ożeni, zostanie wydziedziczony i straci rodzinną fortunę. David zaczyna szukać żony: zamieszcza ogłoszenie w Internecie...
St. Elmo's Fire
16:10
Ognie św. Elma

Siedmioro absolwentów collegeu właśnie zaczyna dorosłe życie. Jeden z najbardziej znanych filmów o wchodzeniu w dorosłość, w reżyserii Joela Schumachera, z plejadą znakomitych aktorów.
Angela's Ashes
18:10
Prochy Angeli

Rok 1935. Biedna rodzina z Brooklynu po śmierci jednego z dzieci wraca do Irlandii — szybko jednak okazuje się, że tam życie jest jeszcze trudniejsze. Najstarszy syn decyduje się na powrót do Ameryki.
Julie And Julia
21:00
Julie i Julia

Julie, nowojorska urzędniczka, postanawia w ciągu roku przygotować wszystkie dania, jakie w swojej książce kucharskiej umieściła Julia Child. W rolach głównych — Amy Adams i Meryl Streep.
Labor Day
23:20
Długi, wrześniowy weekend

Adele wraca z zakupów z trzynastoletnim synem, kiedy zakrwawiony mężczyzna — zbiegły więzień — zmusza ją do zabrania go do domu. Przypadkowe spotkanie na zawsze zmienia życie wszystkich bohaterów...
Year of the Dog
01:25
Rok psa

Peggy ma ukochanego psa, Pencila. Kiedy zwierzak ginie tragicznie, samotna kobieta przeżywa prawdziwy wstrząs. Jak poradzi sobie w nowej trudnej sytuacji? Czy nowy pies zastąpi dawnego towarzysza?
Steel Magnolias
03:20
Stalowe magnolie

Grupa przyjaciółek w różnym wieku z małego miasteczka w Luizjanie regularnie spotyka się w miejscowym salonie piękności. Jedna z nich wkrótce ma wyjść za mąż...
Close Up
05:35
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 34

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.