PROGRAM TV
Poniedziałek 17 Październik
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
Somebody Marry Me
06:00
Niech ktoś mnie pokocha

Umierający ojciec Davida zapowiada, że jeśli jego dorosły syn się nie ożeni, zostanie wydziedziczony i straci rodzinną fortunę. David zaczyna szukać żony: zamieszcza ogłoszenie w Internecie...
Hanging Up
07:55
Gorąca linia

Trzy dorosłe siostry prowadzą ustabilizowane i pełne sukcesów życie zawodowe. Nieoczekiwanie stają przed trudnym wyborem: która z nich ma się zaopiekować ciężko chorym ojcem?
The Song of the Lark
09:45
Pieśń skowronka

Kolorado, koniec XIX w. Młodziutka Thea ma ogromny talent wokalny, ale w swoim miasteczku może śpiewać jedynie w kościelnym chórze. Wspierana przez profesora Wunscha wyrusza zatem do Nowego Jorku...
Aldrich Ames: Traitor Within
11:55
Człowiek, który zdradził CIA

Film na podstawie głośnego skandalu szpiegowskiego z lat 90. XX w. Aldrich Ames, analityk CIA, ma problemy finansowe. Decyduje się sprzedawać tajne informacje radzieckiemu wywiadowi.
Random Hearts
13:55
Zagubione serca

W katastrofie lotniczej giną żona pewnego policjanta i mąż członkini Kongresu. Wkrótce okazuje się, że mieli romans. Policjant i polityczka razem odkrywają bolesną prawdę o swoich zmarłych małżonkach.
Seems Like Old Times
16:25
Jak za dawnych dobrych czasów

Komedia romantyczna z wątkiem sensacyjnym. Pisarz zostaje porwany przez grupę przestępców i zmuszony do napadania na banki. Szuka pomocy u byłej żony, która wyszła za mąż za prokuratora...
The Remains of the Day
18:25
Okruchy dnia

James Stevens, kamerdyner w posiadłości angielskiego arystokraty, stawia pracę i etykietę wyżej niż życie prywatne. Po latach stara się odnaleźć kobietę, z którą niegdyś pracował.
Juno
21:00
Juno

Juno, zbuntowana 16-latka, zachodzi w ciążę. Podejmuje decyzję o aborcji, ale w ostatniej chwili zmienia zdanie: postanawia urodzić i oddać dziecko do adopcji, ale chce sama wybrać mu nowych rodziców.
Angela's Ashes
22:55
Prochy Angeli

Rok 1935. Biedna rodzina z Brooklynu po śmierci jednego z dzieci wraca do Irlandii — szybko jednak okazuje się, że tam życie jest jeszcze trudniejsze. Najstarszy syn decyduje się na powrót do Ameryki.
All the King's Men
01:45
Wszyscy ludzie króla

Willie Stark jest obiecującym, młodym politykiem z Luizjany. Niestety polityka go psuje: z czasem Willie staje się coraz większym populistą. Dzięki temu zdobywa zwolenników i zostaje gubernatorem...
After Jimmy
04:15
Bez Jimmy'ego

Dramat opowiadający historię rodziców, którzy stają w obliczu tragedii: ich nastoletni syn, Jimmy, popełnia samobójstwo. Film oparty na prawdziwej historii.