PROGRAM TV
Sobota 15 Październik
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
Finding A Family
06:00
Szukając rodziny

DRAMAT. Alex Chivescu, syn imigrantki z Rumunii, marzy o studiach na Harvardzie. Niestety, jego matka zapada na depresję i chłopak trafia do rodziny zastępczej — ale nie zamierza zrezygnować ze swoich planów.
Sydney White
07:45
Sydney i siedmiu nieudaczników

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Uwspółcześniona wersja opowieści o Królewnie Śnieżce. Nastoletnia Sydney trafia do collegeu, gdzie próbuje dostać się do elitarnego bractwa studenckiego.
Seems Like Old Times
09:50
Jak za dawnych dobrych czasów

Komedia romantyczna z wątkiem sensacyjnym. Pisarz zostaje porwany przez grupę przestępców i zmuszony do napadania na banki. Szuka pomocy u byłej żony, która wyszła za mąż za prokuratora...
Hero
11:50
Przypadkowy bohater

Bernie, drobny oszust i złodziej, ratuje 54 osoby z rozbitego samolotu. Nikt nie wie, kim jest anonimowy bohater — a kiedy za jego wskazanie wyznaczona zostaje nagroda, ktoś się pod niego podszywa.
Hugo
14:05
Hugo i jego wynalazek

Paryż, lata 30. XX w. Mały Hugo jest sierotą, mieszka na dworcu. Kiedy spotyka rezolutną Isabelle, wyrusza w niezwykłą podróż w poszukiwaniu tajemniczego wynalazku, którego twórcą był jego ojciec.
The Holiday
16:30
Holiday

Amanda i Iris przeżyły miłosne rozczarowania. Poznają się przez aplikację do zamiany domów. Na święta Iris przenosi się do luksusowego domu Amandy w Los Angeles, a Amanda — na angielską prowincję.
Ricki and the Flash
19:05
Nigdy nie jest za późno

Podstarzała gwiazda rocka wraca do rodzinnego domu, aby wesprzeć swoją córkę porzuconą przez męża. Powrót po latach okaże się dla wszystkich trudnym wyzwaniem.
Hope Springs
21:00
Dwoje do poprawki

Kay i Arnold to znudzone sobą małżeństwo z 30-letnim stażem. Kay chce ratować ich związek, więc bez wiedzy męża zapisuje ich na terapię dla par... W rolach głównych Meryl Streep i Tommy Lee Jones.
Julie And Julia
22:55
Julie i Julia

Julie, nowojorska urzędniczka, postanawia w ciągu roku przygotować wszystkie dania, jakie w swojej książce kucharskiej umieściła Julia Child. W rolach głównych — Amy Adams i Meryl Streep.
Sex, Lies, and Videotape
01:15
Seks, kłamstwa i kasety wideo

Anna — żona zamożnego prawnika — dowiaduje się, że mąż ja zdradza. Kiedy Anna poznaje Grahama, który nagrywa na wideo intymne zwierzenia kobiet, postanawia wziąć udział w takiej sesji.
Hero
03:10
Przypadkowy bohater

Bernie, drobny oszust i złodziej, ratuje 54 osoby z rozbitego samolotu. Nikt nie wie, kim jest anonimowy bohater — a kiedy za jego wskazanie wyznaczona zostaje nagroda, ktoś się pod niego podszywa.
Close Up
05:25
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 12

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.