PROGRAM TV
Czwartek 13 Październik
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
The Royal Hunt of the Sun
06:00
Królewskie polowanie na słońce

Francisco Pizarro w poszukiwaniu złota prowadzi ekspedycję w głąb państwa Inków. Kiedy władca Inków odmawia uznania zwierzchności króla Hiszpanii, dochodzi do masakry.
In My Dreams
08:05
Wymarzeni

Natalie i Nick odnoszą sukcesy zawodowe, ale czują się samotni. W pewnym parku wrzucają monety do fontanny, która według legendy łączy ludzi w pary. Odtąd będą razem... choć jeszcze się nie poznali.
Free Style
09:55
Freestyle

Motocykle, adrenalina — i dojrzewanie do dorosłego życia. Młody Cale Bryant jest miłośnikiem sportów motorowych, który marzy o startach w najlepszym zespole. Jest zdeterminowany i pewnie dąży do celu...
The Mirror Has Two Faces
11:45
Miłość ma dwie twarze

Profesor matematyki poznaje wykładowczynię literatury. On jest pragmatykiem, ona — romantyczką, a jednak czują, że są dla siebie bratnimi duszami. Znakomite role Jeffa Bridgesa i Barbry Streisand.
Keep the Faith, Baby
14:10
Buntownik XX wieku

DRAMAT. Biografia legendarnego amerykańskiego polityka, Adam Claytona Powella Jr., jednego z pierwszych czarnoskórych kongresmanów w USA. W roli głównej — Harry Lennix.
Hero
16:15
Przypadkowy bohater

Bernie, drobny oszust i złodziej, ratuje 54 osoby z rozbitego samolotu. Nikt nie wie, kim jest anonimowy bohater — a kiedy za jego wskazanie wyznaczona zostaje nagroda, ktoś się pod niego podszywa.
All the King's Men
18:30
Wszyscy ludzie króla

Willie Stark jest obiecującym, młodym politykiem z Luizjany. Niestety polityka go psuje: z czasem Willie staje się coraz większym populistą. Dzięki temu zdobywa zwolenników i zostaje gubernatorem...
Demolition
21:00
Destrukcja

Po tragicznej śmierci żony Davis nie potrafi odnaleźć swojego miejsca w świecie — odczuwa jedynie obsesyjną potrzebę niszczenia. Wkrótce poznaje Karen, samotną matkę nastoletniego Chrisa.
The Holiday
22:55
Holiday

Amanda i Iris przeżyły miłosne rozczarowania. Poznają się przez aplikację do zamiany domów. Na święta Iris przenosi się do luksusowego domu Amandy w Los Angeles, a Amanda — na angielską prowincję.
Stranger than Fiction
01:30
Przypadek Harolda Cricka

Kiedy fikcja miesza się z rzeczywistością: Harold, zwykły urzędnik skarbowy, zaczyna słyszeć w głowie głos, który opowiada jego życie. Czyżby był tylko bohaterem książki pisanej przez kogoś innego?
When a Man Falls In the Forest
03:40
Na zakręcie życia

Trzech mężczyzn i kobieta w poszukiwaniu sensu życia. Karen i Gary przeżywają małżeński kryzys, Travis ma pracę, która nie daje mu satysfakcji, a introwertyk Bill nie radzi sobie z niską samooceną.
Close Up
05:25
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 48

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.