PROGRAM TV
Poniedziałek 3 Październik
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
Rescuers: Stories of Courage - Two Women
06:00
Opowieść o odwadze: dwie kobiety

Dwie opowieści z czasów II wojny światowej. Polka Gertruda Bablińska przez całą wojnę ukrywa żydowskiego chłopca. Francuzka Marie-Rose Gineste szmugluje ważne dokumenty dla ruchu oporu.
Mary Higgins Clark: I'll Be Seeing You
08:05
Do zobaczenia

Ofiara morderstwa jest łudząco podobna do znanej prezenterki telewizyjnej Patricii Collins. Patricia chce wyjaśnić tę sprawę, co okazuje się nie tylko trudne, ale też śmiertelnie niebezpieczne.
Mary Higgins Clark: A Crime of Passion
09:55
Zbrodnia z miłości

KRYMINAŁ. Frederica Dumay dziedziczy po ojcu posiadłość i wytwórnię win. Wkrótce ginie jej najlepszy przyjaciel. Frederica podejrzewa pewną Francuzkę, ale kto naprawdę okaże się mordercą?
The Chronicle Mysteries: Vines That Bind
11:45
Kronika tajemnic: Związani winoroślą

Czy śmierć uznanego producenta win to wypadek, czy morderstwo? W kolejnym odcinku swojego kryminalnego podkastu Alex zajmuje się tajemniczą śmiercią winiarza, którą policja uznała za wypadek.
That Touch of Mink
13:30
Powiew luksusu

Bezrobotna urzędniczka zostaje ochlapana błotem przez przejeżdżający samochód bogatego biznesmena — tak zaczyna się historia niezwykłego związku pozornie niedobranej pary.
Diamonds for Breakfast
15:25
Diamenty na śniadanie

Rosyjski książę chce odzyskać rodzinne diamenty przechowywane w brytyjskim muzeum. W zuchwałej kradzieży ma mu pomóc grupa złodziei... W roli głównej Marcello Mastroianni.
Without A Paddle: Nature's Calling
17:25
Wiosła w dłoń: Zew natury

Ben i Zach — dawni przyjaciele z liceum — wyruszają w szaloną podróż, aby odnaleźć wnuczkę umierającej starszej pani. Okazuje się, że dziewczyna jest także dawną, szkolną miłością Bena.
The Troops And Aliens
19:10
Żandarm i kosmici

W Saint-Tropez pojawiają się kosmici, którzy potrafią przybrać postać dowolnej osoby. Jak odróżnić ich od ludzi? Na szczęście dzielny żandarm, inspektor Cruchot, czuwa!
The Holiday
21:00
Holiday

Amanda i Iris przeżyły miłosne rozczarowania. Poznają się przez aplikację do zamiany domów. Na święta Iris przenosi się do luksusowego domu Amandy w Los Angeles, a Amanda — na angielską prowincję.
The Out-of-Towners
23:35
Nowi miastowi

Remake słynnej komedii Arthura Hilla. Małżeństwo z małego miasteczka na skutek splotu różnych okoliczności trafia do Nowego Jorku. Życie w wielkim mieście okaże się źródłem wielu problemów...
Daddy Issues
01:25
Kompleks tatusia

Henrietta ma 20 lat, mieszka w Londynie i uprawia stand-up. Kiedy umiera jej ojciec, dziewczyna dostaje w spadku dom w Los Angeles i rodzinną firmę do poprowadzenia...
Identity Thief
02:55
Złodziej tożsamości

Komedia kryminalna. Sandy Patterson, spokojny księgowy, pada ofiarą kradzieży tożsamości. Chcąc wyjaśnić sprawę, sam rusza w pościg za kobietą, która wykorzystuje jego dane, aby żyć na jego koszt.
Close Up
05:00
Bliżej gwiazd

Seria 2, Epizod 22

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
Close Up
05:30
Bliżej gwiazd

Seria 2, Epizod 10

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.