PROGRAM TV
Sobota 1 Październik
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
My Boss's Daughter
06:00
Córka mojego szefa

Komedia. Tom pracuje w wydawnictwie i jest zakochany w córce swojego groźnego szefa. Kiedy przełożony prosi go o popilnowanie jego posiadłości, chłopak uznaje to z szansę zbliżenia się do ukochanej.
Body Language
07:35
Język ciała

Betsy właśnie dostała awans na kierownicze stanowisko i wydaje się, że wszystko w jej życiu idzie w dobrym kierunku. Kobieta nie zauważa jednak zagrożenia z najmniej spodziewanej strony...
Something Borrowed, Something Blue
09:25
Coś pożyczonego, coś niebieskiego

Monique, Eve i Teri — trzy przyjaciółki, które wkrótce mają stanąć na ślubnym kobiercu — jadą do Australii na sesję fotograficzną. Podróż zamienia się w koszmar, bo każda z nich ma coś do ukrycia...
Life's an Itch
11:15
Życie to pokusa

Kiedy żona Rogera wyjeżdża z dziećmi na wakacje, w ich domku gościnnym ma zamieszkać jej instruktorka jogi — piękna, młoda kobieta. Słomiany wdowiec zostaje wystawiony na ciężką próbę.
Dinner for Schmucks
13:05
Kolacja dla palantów

Aby dostać awans, Tim musi wziąć udział w kolacji u szefa. Każdy z gości ma przyprowadzić ze sobą ekscentryka obdarzonego niezwykłym talentem. Ten, kto przyprowadzi najdziwniejszą osobę — wygrywa...
The Troops And Aliens
15:15
Żandarm i kosmici

W Saint-Tropez pojawiają się kosmici, którzy potrafią przybrać postać dowolnej osoby. Jak odróżnić ich od ludzi? Na szczęście dzielny żandarm, inspektor Cruchot, czuwa!
About a Boy
17:05
Był sobie chłopiec

Will Freeman prowadzi życie niebieskiego ptaka, nie myśli o zakładaniu rodziny. Kiedy w poszukiwaniu kolejnego romansu trafia na samotną matkę z 12-letnim synem, jego życie zmienia się diametralnie...
Juno
19:05
Juno

Juno, zbuntowana 16-latka, zachodzi w ciążę. Podejmuje decyzję o aborcji, ale w ostatniej chwili zmienia zdanie: postanawia urodzić i oddać dziecko do adopcji, ale chce sama wybrać mu nowych rodziców.
The Aviator
21:00
Aviator

Leonardo DiCaprio w roli amerykańskiego miliardera, wynalazcy, pilota i konstruktora lotniczego Howarda Hughesa, który kręci filmy o samolotach i zakłada własne linie lotnicze.
Revolutionary Road
00:20
Droga do szczęścia

Małżeństwo z dwójką dzieci, mieszkające na zamożnym przedmieściu w stanie Connecticut, chce sprzedać wszystko i przenieść się do Paryża, aby uciec przed frustracją i znużeniem życiem.
Dinner for Schmucks
02:35
Kolacja dla palantów

Aby dostać awans, Tim musi wziąć udział w kolacji u szefa. Każdy z gości ma przyprowadzić ze sobą ekscentryka obdarzonego niezwykłym talentem. Ten, kto przyprowadzi najdziwniejszą osobę — wygrywa...
Hollywood's Best Film Directors
04:45
Najlepsi reżyserzy Hollywood

Seria 3, Epizod 15

Sylwetki największych reżyserów kina amerykańskiego - wizjonerów i artystów filmowego rzemiosła, twórców kasowych przebojów i filmowych arcydzieł. W każdym odcinku serialu poznajemy jednego z nich.
Close Up
05:25
Bliżej gwiazd

Seria 2, Epizod 15

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.