PROGRAM TV
Czwartek 29 Wrzesień
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
It Started in Naples
06:00
Zaczęło się w Neapolu

Michael przyjeżdża z USA do Neapolu, aby załatwić sprawy spadkowe po tragicznej śmierci brata. Na miejscu z zaskoczeniem dowiaduje się, że brat miał żonę i syna, którym opiekuje się atrakcyjna ciotka...
Indiscreet (1988)
07:55
Dyskretny romans

Romans brytyjskiej aktorki i amerykańskiego dyplomaty może okazać się bardzo trudny — zwłaszcza, że ona nie chce ryzykować kariery, a on jest żonaty... W rolach głównych Robert Wagner i Lesley-Anne Down.
The Clockwatchers
09:45
Urzędowanie

KOMEDIA. Iris zaczyna pracę w globalnej firmie udzielającej kredytów. W biurowe życie wprowadzają ją Margaret, Jane i Paula. Kiedy w firmie dochodzi do kradzieży, cztery przyjaciółki są głównymi podejrzanymi.
Cheerful Weather for the Wedding
11:35
Wymarzona pogoda na ślub

Anglia, lata 30. XX w. Dolly Thatcham szykuje się do ślubu, kiedy i tak już nerwową atmosferę zakłóca przyjazd jej dawnego ukochanego.
The Disorderly Orderly
13:25
Wesoły sanitariusz

Jerome, sanitariusz w szpitalu i sanatorium, cierpi na przypadłość, która sprawia, że przejmuje wszystkie objawy chorób swoich pacjentów. Pewnego dnia do szpitala trafia jego była dziewczyna...
Heart Full of Rain
15:10
Deszczowe serce

Isaiah Dockett po sześciu latach nieobecności wraca do domu w Nebrasce. Na miejscu okazuje się, że wszystko się zmieniło — ale wkrótce Isaiah będzie musiał pomóc ojcu ocalić rodzinną farmę.
Ricki and the Flash
17:00
Nigdy nie jest za późno

Podstarzała gwiazda rocka wraca do rodzinnego domu, aby wesprzeć swoją córkę porzuconą przez męża. Powrót po latach okaże się dla wszystkich trudnym wyzwaniem.
Witness
18:55
Świadek

Kilkuletni chłopiec ze społeczności amiszów jest jedynym świadkiem brutalnego morderstwa. Aby go chronić, prowadzący sprawę policjant towarzyszy chłopcu i jego matce w wiosce amiszów w Pensylwanii.
American Wedding
21:00
American Pie: Wesele

Trzecia część serii „American Pie. Jim Levenstein oświadcza się Michelle, swojej miłości ze szkoły średniej. Kiedy dziewczyna się zgadza, kumple Jima postanawiają mu pomóc w organizacji wesela.
Juno
22:55
Juno

Juno, zbuntowana 16-latka, zachodzi w ciążę. Podejmuje decyzję o aborcji, ale w ostatniej chwili zmienia zdanie: postanawia urodzić i oddać dziecko do adopcji, ale chce sama wybrać mu nowych rodziców.
Harrison's Flowers
00:50
Kwiaty Harrisona

Harrison Lloyd, fotograf pracujący dla „Newsweeka, wyrusza do ogarniętej wojną domową Jugosławii. Kiedy jego żona dostaje wiadomość o jego śmierci, nie wierzy w nią i sama rusza na poszukiwania męża.
I Really Hate My Job
03:05
Nienawidzę tej roboty

Alice, pomoc kuchenna, spóźnia się do pracy — a tam dowiaduje się, że szef kuchni jest chory i będzie musiała go zastąpić. To będzie naprawdę szalony wieczór...
Close Up
04:50
Bliżej gwiazd

Seria 12, Epizod 2

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
Hollywood's Best Film Directors
05:25
Najlepsi reżyserzy Hollywood

Seria 1, Epizod 3

Sylwetki największych reżyserów kina amerykańskiego - wizjonerów i artystów filmowego rzemiosła, twórców kasowych przebojów i filmowych arcydzieł. W każdym odcinku serialu poznajemy jednego z nich.