PROGRAM TV
Niedziela 28 Sierpień
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
So You Said Yes
06:00
Gdy powiesz: tak!

Annabelle, właścicielka salonu sukien ślubnych, spotyka Sama. Zakochuje się w nim — ale wtedy okazuje się, że mężczyzna jest synem właścicielki konkurencyjnego salonu...
Harry and Meghan: A Royal Romance
07:35
Książę Harry i Megan: Miłość wbrew regułom

Opowieść o tym, jak zaczął się jeden z najgłośniejszych romansów ostatnich lat: książę Harry, młodszy syn brytyjskiego następcy tronu, spotyka Meghan Markle, popularną amerykańską aktorkę.
Dr Quinn, Medicine Woman: The Heart Within
09:30
Doktor Quinn: Serce na dłoni

DRAMAT. Drugi film o przygodach dzielnej lekarki z Dzikiego Zachodu. Michaela z rodziną przeprowadzają się do Bostonu, aby zacząć wszystko od nowa — ale Colleen musi walczyć o szacunek jako kobieta-lekarz.
King Ralph
11:15
Król Ralph

Kiedy nieoczekiwanie ginie cała brytyjska rodzina królewska, zaczynają się nerwowe poszukiwania następcy tronu. Okazuje się nim piosenkarz z Las Vegas — syn angielskiego księcia z nieprawego łoża.
The Good Witch
13:10
Czarodziejka

KOMEDIA ROMANTYCZNA. W małym miasteczku pojawia się nowa mieszkanka: Cassandra Nightingale remontuje opuszczony dom i otwiera sklep. Niektórzy sądzą, że Cassandra jest czarodziejką...
Jet Lag
14:55
Mężczyzna moich marzeń

Juliette Binoche i Jean Reno jako bardzo niedobrana para. Energiczna i pełna pasji Rose jedzie do nowej pracy w Meksyku. Na lotnisku w Paryżu spotyka Félixa, szefa kuchni i mrukliwego introwertyka...
Committed
16:30
To wciąż mój mąż

Po dwóch latach małżeństwa mąż Joline nagle od niej odchodzi. Kobieta chce walczyć o swoje szczęście i zrozumieć, dlaczego do tego doszło — wyrusza więc w podróż, która całkowicie odmieni jej życie.
The Holiday
18:25
Holiday

Amanda i Iris przeżyły miłosne rozczarowania. Poznają się przez aplikację do zamiany domów. Na święta Iris przenosi się do luksusowego domu Amandy w Los Angeles, a Amanda — na angielską prowincję.
Knocked Up
21:00
Wpadka

Alison, młoda, ambitna pracownica telewizji, spędza noc z Benem, wiecznym studentem. Kiedy okazuje się, że jest w ciąży, oboje mimo dzielących ich różnic postanawiają zostać razem dla dobra dziecka.
The American President
23:35
Prezydent - miłość w Białym Domu

Prezydent USA, wdowiec samotnie wychowujący córkę, poznaje aktywistkę walczącą o ochronę środowiska. Ich związek wzbudza kontrowersje i jest wykorzystywany przez politycznych przeciwników prezydenta.
My Summer of Love
01:45
Lato miłości

DRAMAT. Pochodząca z bogatej rodziny Tamsin w czasie wakacji na wsi w Yorkshire poznaje miejscową dziewczynę, Monę. Nastolatki szybko znajdują wspólny język, a fascynacja przeradza się w namiętność.
Wild Iris
03:30
Szaleństwa Iris

Po samobójstwie męża Iris wraz z synem, Lonniem, przeprowadza się do swojej apodyktycznej matki. Nastoletni Lonnie staje między dwiema kobietami i zaczyna rozumieć, czego doświadczał jego ojciec.
Close Up
05:25
Bliżej gwiazd

Seria 2, Epizod 25

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.