PROGRAM TV
Piątek 26 Sierpień
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
The Chronicle Mysteries: Vines That Bind
06:00
Kronika tajemnic: Związani winoroślą

Czy śmierć uznanego producenta win to wypadek, czy morderstwo? W kolejnym odcinku swojego kryminalnego podkastu Alex zajmuje się tajemniczą śmiercią winiarza, którą policja uznała za wypadek.
Angel and the Bad Man
07:45
Anioł i złoczyńca

Czy spotkanie z piękną wdową zmieni życie rannego rewolwerowca? Czy możliwe jest porzucenie dawnych dróg i zaczęcie nowego życia u boku ukochanej? Remake klasycznego westernu z Johnem Wayneem 1947 r.
Against Her Will: The Carrie Buck Story
09:35
Wbrew jej woli

DRAMAT. Młoda, niepełnosprawna intelektualnie kobieta musi walczyć w sądzie o prawo do opieki nad swoim dzieckiem, które odebrano jej uznając, że nie będzie zdolna go wychować.
Beyond the Prairie: The True Story of Laura Ingalls Wilder
11:25
Historia z domku na prerii

Seria 1, Epizod 1

FILM AKCJI. Prawdziwa historia bohaterów serialu „Domek na prerii. Czy Laura i jej rodzina potrafią pozbierać się i odnaleźć szczęście po latach tragedii i trudów?
Beyond the Prairie: The True Story of Laura Ingalls Wilder
13:15
Historia z domku na prerii

FILM AKCJI. Prawdziwa historia bohaterów serialu „Domek na prerii. Czy Laura i jej rodzina potrafią pozbierać się i odnaleźć szczęście po latach tragedii i trudów?
HouseSitter
15:05
Dzika lokatorka

Zamożny architekt oświadcza się swojej dziewczynie i dostaje kosza. Pocieszenia doznaje w ramionach uroczej kelnerki, Gwen. Dla niego to przygoda na jedną noc, ale Gwen ma zupełnie inne plany...
About a Boy
17:05
Był sobie chłopiec

Will Freeman prowadzi życie niebieskiego ptaka, nie myśli o zakładaniu rodziny. Kiedy w poszukiwaniu kolejnego romansu trafia na samotną matkę z 12-letnim synem, jego życie zmienia się diametralnie...
King Ralph
19:05
Król Ralph

Kiedy nieoczekiwanie ginie cała brytyjska rodzina królewska, zaczynają się nerwowe poszukiwania następcy tronu. Okazuje się nim piosenkarz z Las Vegas — syn angielskiego księcia z nieprawego łoża.
Jet Lag
21:00
Mężczyzna moich marzeń

Juliette Binoche i Jean Reno jako bardzo niedobrana para. Energiczna i pełna pasji Rose jedzie do nowej pracy w Meksyku. Na lotnisku w Paryżu spotyka Félixa, szefa kuchni i mrukliwego introwertyka...
Seeking a Friend for the End of the World
22:35
Przyjaciel do końca świata

Za kilkanaście dni w Ziemię uderzy meteoryt: zbliża się koniec świata. Dodge, porzucony przez żonę, wyrusza w ostatnią podróż w poszukiwaniu dawnej miłości. Towarzyszy mu niedawno poznana sąsiadka.
Knocked Up
00:35
Wpadka

Alison, młoda, ambitna pracownica telewizji, spędza noc z Benem, wiecznym studentem. Kiedy okazuje się, że jest w ciąży, oboje mimo dzielących ich różnic postanawiają zostać razem dla dobra dziecka.
Moms' Night Out
03:10
Wychodne mamusiek

Grupa przyjaciółek planuje spędzenie wspólnego wieczoru bez dzieci — pociechami mają w tym czasie zająć się tatusiowie. Szybko okaże się, że nic nie jest tak proste, jak się wydaje...
Close Up
05:05
Bliżej gwiazd

Seria 2, Epizod 11

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
Hollywood's Best Film Directors
05:35
Najlepsi reżyserzy Hollywood

Seria 3, Epizod 9

Sylwetki największych reżyserów kina amerykańskiego - wizjonerów i artystów filmowego rzemiosła, twórców kasowych przebojów i filmowych arcydzieł. W każdym odcinku serialu poznajemy jednego z nich.