PROGRAM TV
Czwartek 18 Sierpień
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
The War Between Men and Women
06:00
Wojny damsko-męskie

Peter (Jack Lemmon), kobieciarz i zatwardziały stary kawaler, spotyka interesującą kobietę. Ma nadzieję na kolejny przelotny romans, ale sprawy się komplikują...
Eye of the Hurricane
08:00
W oku huraganu

Huragan pozbawia mieszkańców małej osady na Florydzie dachu nad głową i dobytku. Kiedy żywioł ustaje, okazuje się, że straty materialne to nie wszystko...
Angela's Ashes
10:00
Prochy Angeli

Rok 1935. Biedna rodzina z Brooklynu po śmierci jednego z dzieci wraca do Irlandii — szybko jednak okazuje się, że tam życie jest jeszcze trudniejsze. Najstarszy syn decyduje się na powrót do Ameryki.
Seven Years in Tibet
12:50
Siedem lat w Tybecie

Austriacki himalaista utyka w Tybecie w momencie wybuchu II wojny światowej. I tak poznaje młodego Dalaj Lamę - i zmienia swoje życie. Na faktach.
One Angry Juror
15:25
Gniewna ławniczka

Młoda prawniczka zostaje członkiem ławy przysięgłych w procesie czarnoskórego mężczyzny oskarżonego o zabicie sprzedawcy narkotyków. Bohaterka dochodzi do wniosku, że oskarżony jest niewinny.
Barefoot in the Park
17:10
Boso w parku

Komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie. Młode małżeństwo przeprowadza się do nowego mieszkania, ale ich życie komplikują nadopiekuńcza matka i ekscentryczni sąsiedzi.
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy
19:10
Legenda telewizji

Ron to najpopularniejszy telewizyjny prezenter wiadomości w San Diego. Jego pozycja wydaje się niezachwiana — do czasu, kiedy stacja zatrudnia atrakcyjną Veronikę. Zaczyna się ostra rywalizacja...
Anchorman 2: The Legend Continues
21:00
Legenda telewizji 2: Kontynuacja

Kontynuacja komedii „Legenda telewizji z 2004 r. Ron Burgundy nieoczekiwanie zostaje zwolniony, ale wkrótce dostaje propozycję pracy w programie informacyjnym w Nowym Jorku.
Spy Kids
23:10
Mali agenci

Carmen i Juni nie wiedzą, że ich rodzice są tajnymi agentami. Kiedy rodzice muszą stawić czoła wyjątkowo groźnemu przeciwnikowi, ich dzieci ruszają im na pomoc!
American Beauty
00:55
American Beauty

Lester Burnham, mieszkaniec zamożnego przedmieścia, przechodzi kryzys wieku średniego i zakochuje się w koleżance swojej córki. Oscarowy komediodramat w reżyserii Sama Mendesa.
Harrison's Flowers
03:10
Kwiaty Harrisona

Harrison Lloyd, fotograf pracujący dla „Newsweeka, wyrusza do ogarniętej wojną domową Jugosławii. Kiedy jego żona dostaje wiadomość o jego śmierci, nie wierzy w nią i sama rusza na poszukiwania męża.
Close Up
05:25
Bliżej gwiazd

Seria 2, Epizod 17

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.