PROGRAM TV
Wtorek 16 Sierpień
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
Cora Unashamed
06:00
Zabić miłość

Po śmierci dziecka Cora, czarnoskóra gosposia, całą miłość przelewa na Jessie, córkę pracodawców. Gdy po latach Jessie zajdzie w ciążę z chłopcem z ubogiej rodziny, tylko Cora stanie po jej stronie.
A Room With A View
07:55
Pokój z widokiem

Lucy Honeychurch, dziewczyna z wyższych sfer, w czasie podróży do Florencji poznaje Georgea. Młodzi zakochują się w sobie, ale rodzina Lucy nie jest tym zachwycona — planuje dla niej inną przyszłość.
Spy Kids
10:10
Mali agenci

Carmen i Juni nie wiedzą, że ich rodzice są tajnymi agentami. Kiedy rodzice muszą stawić czoła wyjątkowo groźnemu przeciwnikowi, ich dzieci ruszają im na pomoc!
Spy Kids 3: Game Over
11:55
Mali agenci 3: Trójwymiarowy odjazd

Kolejna część familijnego kina akcji o przygodach małych agentów i ich rodziców. Tym razem bohaterowie muszą stawić czoła złoczyńcy, który chce kontrolować umysły za pomocą swojej gry wideo...
The War Between Men and Women
13:30
Wojny damsko-męskie

Peter (Jack Lemmon), kobieciarz i zatwardziały stary kawaler, spotyka interesującą kobietę. Ma nadzieję na kolejny przelotny romans, ale sprawy się komplikują...
Dance with Me
15:30
Zatańcz ze mną (1998)

Po śmierci matki Rafael przyjeżdża z Kuby do USA, aby poznać swojego ojca, który prowadzi szkołę tańca. Rafael zaczyna treningi z Ruby — dawną mistrzynią tańca. Wspólnie wezmą udział w zawodach.
A Streetcar Named Desire
18:00
Tramwaj zwany pożądaniem

Kolejna ekranizacja klasycznego dramatu Tennessee Williamsa — tym razem w rolach głównych występują Jessica Lange i Alec Baldwin. Niezrównoważona Blanche odwiedza siostrę mieszkającą w Nowym Jorku...
American Beauty
21:00
American Beauty

Lester Burnham, mieszkaniec zamożnego przedmieścia, przechodzi kryzys wieku średniego i zakochuje się w koleżance swojej córki. Oscarowy komediodramat w reżyserii Sama Mendesa.
My Best Friend's Girl
23:15
Dziewczyna mojego kumpla

Dustin dostaje kosza od pięknej koleżanki z pracy, zwraca się więc o pomoc do swojego kuzyna, specjalisty od... zniechęcania kobiet do siebie. Dustin liczy, że po nieudanej randce Alexis do niego wróci...
Eat Pray Love
01:10
Jedz, módl się, kochaj

Liz ma męża, karierę i przyjaciół, ale nie czuje się szczęśliwa. Decyduje się na rozwód i wyrusza w podróż po Europie i Azji, aby szukać sensu życia. Film na podstawie autobiografii Elizabeth Gilbert.
Something for Everyone
03:50
Coś dla każdego

Powojenna Austria. Konrad, przystojny, młody mężczyzna, zostaje kamerdynerem w zamku owdowiałej hrabiny — i wkrótce zaczyna snuć skomplikowaną intrygę, chcąc przywrócić rezydencji dawną świetność.