PROGRAM TV
Poniedziałek 15 Sierpień
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
My Boss's Daughter
06:00
Córka mojego szefa

Komedia. Tom pracuje w wydawnictwie i jest zakochany w córce swojego groźnego szefa. Kiedy przełożony prosi go o popilnowanie jego posiadłości, chłopak uznaje to z szansę zbliżenia się do ukochanej.
The Deep End of The Ocean
07:40
Głębia oceanu

Beth z dziećmi jedzie do Chicago na zjazd absolwentów. W zamieszaniu w hotelu znika jej trzyletni synek, Ben. Dziewięć lat później do drzwi jej domu puka chłopiec, który bardzo go przypomina.
Mary Higgins Clark: He Sees You When You're Sleeping
09:45
Ktoś nad tobą czuwa

KOMEDIA. Kiedy bezlitosny makler giełdowy ginie w dziwnym wypadku podczas gry w golfa, przed pójściem do nieba dostaje od Boga jeszcze jedno zadanie...
Mary Higgins Clark: We'll Meet Again
11:35
Przyjdź i mnie zabij

Molly po sześciu latach wychodzi z więzienia, gdzie trafiła za zabójstwo męża. Mimo luk w pamięci nadal jest przekonana, że była niewinna. Ambitna dziennikarka postanawia wyjaśnić tę sprawę.
Mary Higgins Clark: The Cradle Will Fall
13:25
Pusta kołyska

Ambitna pani prokurator po wypadku trafia do szpitala, gdzie dowiaduje się o samobójczej śmierci jednej z pacjentek. Wkrótce giną kolejne osoby. Kobieta postanawia rozpocząć śledztwo.
Mary Higgins Clark: I'll Be Seeing You
15:15
Do zobaczenia

Ofiara morderstwa jest łudząco podobna do znanej prezenterki telewizyjnej Patricii Collins. Patricia chce wyjaśnić tę sprawę, co okazuje się nie tylko trudne, ale też śmiertelnie niebezpieczne.
Letters to Juliet
17:05
Listy do Julii

Dwoje Amerykanów we Włoszech: kiedy jej narzeczony spotyka się z producentami wina i serów, Sophie próbuje odnaleźć autorkę romantycznego listu sprzed pół wieku i pomóc jej spotkać dawnego ukochanego.
Dirty Dancing
19:05
Dirty Dancing

Rodzina Housemanów spędza wakacje w luksusowym kurorcie. Młodsza córka, idealistka, zakochuje się w miejscowym instruktorze tańca. Hit z lat 80., w rolach głównych Patrick Swayze i Jennifer Gray.
Laws of Attraction
21:00
Pozew o miłość

Dwoje wziętych amerykańskich prawników, specjalistów od rozwodów, często spotyka się na sali sądowej, gdzie są przeciwnikami. Pewnego ranka budzą się i okazuje się, że poprzedniej nocy... wzięli ślub.
Gloria Bell
22:45
Gloria Bell

Gloria Bell to rozwódka, matka dwójki dorosłych dzieci i świeżo upieczona babcia. Pewnego dnia w klubie dla singli poznaje rozwiedzionego Arnolda...
Identity Thief
00:45
Złodziej tożsamości

Komedia kryminalna. Sandy Patterson, spokojny księgowy, pada ofiarą kradzieży tożsamości. Chcąc wyjaśnić sprawę, sam rusza w pościg za kobietą, która wykorzystuje jego dane, aby żyć na jego koszt.
Elvis and Anabelle
02:50
Elvis i Anabelle

Annabelle zdobywa tytuł Miss Teksasu i z wrażenia umiera na scenie. Jej ciało trafia do zakładu pogrzebowego, gdzie zakochuje się w niej syn właściciela. Nieoczekiwanie dziewczyna wraca do życia...
Close Up
04:50
Bliżej gwiazd

Seria 2, Epizod 23

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
Close Up
05:25
Bliżej gwiazd

Seria 2, Epizod 18

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.