PROGRAM TV
Piątek 12 Sierpień
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
Apple Mortgage Cake
06:00
Przepis na dom

DRAMAT. Angela to samotna matka trzech synów. Jeśli w ciągu dwóch tygodni nie spłaci 4 tys. dolarów długu, straci dom. Angela chce upiec i sprzedać 100 sztuk ciasta z jabłkami według przepisu swojej babci.
The Lost Wife of Robert Durst
07:40
Zaginiona żona

Dramat oparty na faktach. Rok 1982. Robert Durst, dziedzic nowojorskiej fortuny, zgłasza zaginięcie żony, Kathie. Policja zaczyna dochodzenie i wkrótce okazuje się, że podejrzanym jest sam Durst.
The Chronicle Mysteries: The Wrong Man
09:25
Kronika tajemnic: Niewłaściwy człowiek

Kiedy zaginiona kobieta zostaje znaleziona martwa, głównym podejrzanym jest jej mąż. Alex McPherson, dziennikarka i autorka kryminalnego podkastu, szuka prawdziwego zabójcy.
Billy Madison
11:10
Billy Madison

Billy, 27-letni syn milionera, nigdy nie skończył szkoły. Teraz musi to nadrobić, jeśli chce przejąć schedę po ojcu. Ma rok, aby przejść całą ścieżkę edukacji: od podstawówki do matury...
Monte Walsh
12:55
Monte Walsh

WESTERN. Dwaj starzejący się kowboje przemierzają Arizonę w poszukiwaniu pracy. Nie chcą pracować przy budowie kolei, coraz trudniej im stawiać czoła wyzwaniom współczesności.
Get Over It
14:50
Sztuka rozstania

Dziewczyna Berkea odchodzi od niego. Zrozpaczony chłopak postanawia za wszelką cenę zmienić jej decyzję — aby ją odzyskać, postanawia wziąć udział w szkolnym musicalu, choć jest bardzo nieśmiały.
Seven Years in Tibet
16:25
Siedem lat w Tybecie

Austriacki himalaista utyka w Tybecie w momencie wybuchu II wojny światowej. I tak poznaje młodego Dalaj Lamę - i zmienia swoje życie. Na faktach.
A Street Cat Named Bob
19:00
Kot Bob i ja

James jest narkomanem, mieszka na ulicy, po raz kolejny próbuje pójść na odwyk. Wkrótce przybłąkuje się do niego rudy kot, który okaże się najwierniejszym towarzyszem i niezwykłym pomocnikiem.
Dirty Dancing
21:00
Dirty Dancing

Rodzina Housemanów spędza wakacje w luksusowym kurorcie. Młodsza córka, idealistka, zakochuje się w miejscowym instruktorze tańca. Hit z lat 80., w rolach głównych Patrick Swayze i Jennifer Gray.
American Beauty
22:55
American Beauty

Lester Burnham, mieszkaniec zamożnego przedmieścia, przechodzi kryzys wieku średniego i zakochuje się w koleżance swojej córki. Oscarowy komediodramat w reżyserii Sama Mendesa.
Good Will Hunting
01:10
Buntownik z wyboru

Will jest matematycznym geniuszem, ale ma wyjątkowo trudny charakter. Kiedy wpada w kłopoty, trafia pod opiekę skromnego psychologa, który pomaga mu odnaleźć własną drogę w życiu.
Unhitched
03:35
Wysadzony z siodła

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Stary przyjaciel prosi cierpiącego na niemoc twórczą pisarza, aby ten został jego drużbą. Pisarz poznaje narzeczoną przyjaciela i zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia...
Close Up
05:25
Bliżej gwiazd

Seria 2, Epizod 9

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.