PROGRAM TV
Czwartek 11 Sierpień
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
American Wedding
21:00
American Pie: Wesele

Trzecia część serii „American Pie. Jim Levenstein oświadcza się Michelle, swojej miłości ze szkoły średniej. Kiedy dziewczyna się zgadza, kumple Jima postanawiają mu pomóc w organizacji wesela.
The Invisible Woman
22:55
Kobieta w ukryciu

45-letni Karol Dickens poznaje początkującą aktorkę Nelly Ternan. Między statecznym mężem i ojcem a dziewczyną wybucha romans. Wkrótce matka Nelly zaczyna się domyślać prawdy, zaczynają się plotki...
The Break-Up
01:00
Sztuka zrywania

Gary i Brooke od lat są parą — jednak kobieta ma dosyć tego związku i zrywa z ukochanym. Problem polega na tym, że żadne z nich nie chce się wyprowadzić ze wspólnego mieszkania...
Boogie Woogie
03:05
Boogie Woogie

KOMEDIA. Właściciel galerii próbuje kupić od kolekcjonera ostatni obraz Mondriana, a jego asystentka próbuje dobić targu za plecami szefa... Komediodramat o złożonych relacjach w świecie londyńskich artystów.
Hollywood's Best Film Directors
04:55
Najlepsi reżyserzy Hollywood

Seria 3, Epizod 18

Sylwetki największych reżyserów kina amerykańskiego - wizjonerów i artystów filmowego rzemiosła, twórców kasowych przebojów i filmowych arcydzieł. W każdym odcinku serialu poznajemy jednego z nich.
Close Up
05:30
Bliżej gwiazd

Seria 6, Epizod 2

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.