PROGRAM TV
Czwartek 11 Sierpień
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
Rescuers: Stories of Courage: Two Families
06:00
Opowieść o odwadze: Dwie rodziny

Trzeci z filmów o heroizmie w czasie II wojny światowej. 18-letnia Malka pomaga uwięzionemu w getcie mężczyźnie. W Niemczech małżeństwo prowadzi obwoźny cyrk, w którym ukrywa się żydowska rodzina.
The Mission
08:05
Misja

XVIII w., tereny dzisiejszego Paragwaju. Jezuita, o. Gabriel, prowadzi misję wśród Indian Guarani, pomaga mu dawny łowca niewolników, kapitan Mendoza. Ale nad misją zbierają się czarne chmury...
Letters to Juliet
10:30
Listy do Julii

Dwoje Amerykanów we Włoszech: kiedy jej narzeczony spotyka się z producentami wina i serów, Sophie próbuje odnaleźć autorkę romantycznego listu sprzed pół wieku i pomóc jej spotkać dawnego ukochanego.
Dance with Me
12:30
Zatańcz ze mną (1998)

Po śmierci matki Rafael przyjeżdża z Kuby do USA, aby poznać swojego ojca, który prowadzi szkołę tańca. Rafael zaczyna treningi z Ruby — dawną mistrzynią tańca. Wspólnie wezmą udział w zawodach.
Nora Roberts: Carnal Innocence
15:00
Nora Roberts: Miasteczko Innocence

Caroline, słynna skrzypaczka, odpoczywa w małym miasteczku, gdzie ma dom po babci. Poznaje tam sympatycznego Tuckera — a wkrótce potem miasteczkiem wstrząsa zagadkowe morderstwo.
Remember Me
16:50
Twój na zawsze

Tyler, pobity przez policjanta, postanawia w ramach zemsty uwieść jego córkę. Wkrótce sprawy się komplikują...
Little Black Book
18:55
Czarna książeczka

Stacy, młoda, ambitna dziennikarka, sprawdza zawartość palmtopa swojego ukochanego. Kiedy znajduje informacje o jego byłych partnerkach, spotyka się z nimi pod pozorem przeprowadzenia wywiadu.
American Wedding
21:00
American Pie: Wesele

Trzecia część serii „American Pie. Jim Levenstein oświadcza się Michelle, swojej miłości ze szkoły średniej. Kiedy dziewczyna się zgadza, kumple Jima postanawiają mu pomóc w organizacji wesela.
The Invisible Woman
22:55
Kobieta w ukryciu

45-letni Karol Dickens poznaje początkującą aktorkę Nelly Ternan. Między statecznym mężem i ojcem a dziewczyną wybucha romans. Wkrótce matka Nelly zaczyna się domyślać prawdy, zaczynają się plotki...
The Break-Up
01:00
Sztuka zrywania

Gary i Brooke od lat są parą — jednak kobieta ma dosyć tego związku i zrywa z ukochanym. Problem polega na tym, że żadne z nich nie chce się wyprowadzić ze wspólnego mieszkania...
Boogie Woogie
03:05
Boogie Woogie

KOMEDIA. Właściciel galerii próbuje kupić od kolekcjonera ostatni obraz Mondriana, a jego asystentka próbuje dobić targu za plecami szefa... Komediodramat o złożonych relacjach w świecie londyńskich artystów.
Hollywood's Best Film Directors
04:55
Najlepsi reżyserzy Hollywood

Seria 3, Epizod 18

Sylwetki największych reżyserów kina amerykańskiego - wizjonerów i artystów filmowego rzemiosła, twórców kasowych przebojów i filmowych arcydzieł. W każdym odcinku serialu poznajemy jednego z nich.
Close Up
05:30
Bliżej gwiazd

Seria 6, Epizod 2

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.