PROGRAM TV
Sobota 2 Lipiec
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
So You Said Yes
06:00
Gdy powiesz: tak!

Annabelle, właścicielka salonu sukien ślubnych, spotyka Sama. Zakochuje się w nim — ale wtedy okazuje się, że mężczyzna jest synem właścicielki konkurencyjnego salonu...
October Sky
07:35
Październikowe niebo

Nastolatek z małego miasteczka chce z pomocą przyjaciół zbudować rakietę zdolną do podróży w kosmos. W realizacji pozornie nierealnego projektu pomaga mu jedna z nauczycielek.
Drinking Buddies
09:40
Kumple od kufla

Kate i Luke pracują razem w niewielkim browarze. Są serdecznymi przyjaciółmi, choć oboje mają innych partnerów życiowych...
Head Over Heels
11:25
Bez pamięci

Amanda robi karierę w Nowym Jorku, jest konserwatorką obrazów w Metropolitan Museum Of Art. Wkrótce poznaje przystojnego Jima, który jest oskarżony o morderstwo. Amanda zaczyna prywatne śledztwo.
Infinitely Polar Bear
13:10
Człowiek z bieguna

Żona Cama, aby poprawić sytuację finansową rodziny, wyjeżdża z Bostonu na studia do Nowego Jorku. Pod jej nieobecność mężczyzna musi opiekować się ich córkami, choć sam cierpi na chorobę dwubiegunową.
HouseSitter
14:55
Dzika lokatorka

Zamożny architekt oświadcza się swojej dziewczynie i dostaje kosza. Pocieszenia doznaje w ramionach uroczej kelnerki, Gwen. Dla niego to przygoda na jedną noc, ale Gwen ma zupełnie inne plany...
Once Around
16:55
Jedna runda

Renata po rozstaniu z chłopakiem poznaje Sama, zamożnego mężczyznę starszego od niej o ponad 20 lat, który jak nikt potrafi cieszyć się życiem. Rodzina Renaty będzie musiała zaakceptować jej wybranka...
Dirty Dancing
19:05
Dirty Dancing

Rodzina Housemanów spędza wakacje w luksusowym kurorcie. Młodsza córka, idealistka, zakochuje się w miejscowym instruktorze tańca. Hit z lat 80., w rolach głównych Patrick Swayze i Jennifer Gray.
Little Black Book
21:00
Czarna książeczka

Stacy, młoda, ambitna dziennikarka, sprawdza zawartość palmtopa swojego ukochanego. Kiedy znajduje informacje o jego byłych partnerkach, spotyka się z nimi pod pozorem przeprowadzenia wywiadu.
Clueless
23:05
Słodkie zmartwienia

Piętnastoletnia Cher to intrygantka, ale ma szlachetne intencje: chce wyswatać dwoje samotnych nauczycieli, a kiedy jej się to udaje, postanawia pomóc także nowej, nieśmiałej uczennicy.
Absolute Beginners
01:00
Absolutni debiutanci

MUSICAL. Colin, obiecujący, młody fotograf, zakochuje się w Suzette, fryzjerce, która chce zostać modelką. Dla niego to prawdziwa miłość, dla niej — tylko pierwszy krok na drodze do kariery.
Wild at Heart
03:05
Dzikość serca

Saflor Triplety wychodzi z więzienia. Chce zacząć nowe życie ze swoją ukochaną Lulą, ale sprzeciwia się temu szalona matka dziewczyny. Młodzi uciekają, ściga ich człowiek wynajęty przez matkę.
Close Up
05:30
Bliżej gwiazd

Seria 2, Epizod 21

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.