PROGRAM TV
Środa 29 Czerwiec
KALENDARZ
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ
Monday After the Miracle
06:00
Między cudem a życiem

DRAMAT. Historia życia Hellen Keller — głuchoniewidomej pisarki i działaczki społecznej. Film ukazuje jej studenckie lata, okres formowania się jej osobowości i rodzące się przyjaźnie, które ją ukształtowały.
Ring Of Fire
07:50
Ring Of Fire

Historia długoletniego związku słynnego muzyka Johnnyego Casha i jego żony June Carter Cash opowiedziana z perspektywy June.
Terry Pratchett's Hogfather
09:35
Wiedźmikołaj

FILM AKCJI. W Świecie Dysku zbliża się Noc Strzeżenia Wiedźm — czas śniegu i prezentów. Brakuje jednak najważniejszej osoby: Wiedźmikołaj, który powinien rozdawać prezenty, zniknął bez śladu.
Terry Pratchett's Hogfather
11:30
Wiedźmikołaj

Seria 1, Epizod 2

FILM AKCJI. W Świecie Dysku zbliża się Noc Strzeżenia Wiedźm — czas śniegu i prezentów. Brakuje jednak najważniejszej osoby: Wiedźmikołaj, który powinien rozdawać prezenty, zniknął bez śladu.
Eye of the Hurricane
13:20
W oku huraganu

Huragan pozbawia mieszkańców małej osady na Florydzie dachu nad głową i dobytku. Kiedy żywioł ustaje, okazuje się, że straty materialne to nie wszystko...
The First Wives Club
15:20
Zmowa pierwszych żon

Cynthia, opuszczona przez męża, popełniła samobójstwo. Na jej pogrzebie spotykają się trzy przyjaciółki, także porzucone przez małżonków. Kobiety zaczynają planować zemstę...
The Troops And Troop-ettes
17:20
Żandarm i dziewczęta

Szósta część przygód żandarmów z Saint-Tropez. Tym razem wiele zamieszania wywołają młode policjantki, które odbywają staż na komisariacie. Kiedy kobiety zostają porwane, zaczynają się poszukiwania...
The Third Wheel
19:15
Trzeci do pary

Stanley po roku prób zaprasza na randkę uroczą koleżankę z pracy, Dianę. Niestety, tego samego dni potrąca samochodem bezdomnego mężczyznę, który odtąd nie chce się od niego odczepić...
Whitney
21:00
Whitney

Filmowa biografia Whitney Houston, ukazująca życie piosenkarki od pierwszych sukcesów po wielką karierę i problemy wynikające z nałogów. Reżyserką filmu jest znakomita aktorka Angela Bassett.
Dirty Dancing
22:45
Dirty Dancing

Rodzina Housemanów spędza wakacje w luksusowym kurorcie. Młodsza córka, idealistka, zakochuje się w miejscowym instruktorze tańca. Hit z lat 80., w rolach głównych Patrick Swayze i Jennifer Gray.
Year of the Dog
00:40
Rok psa

Peggy ma ukochanego psa, Pencila. Kiedy zwierzak ginie tragicznie, samotna kobieta przeżywa prawdziwy wstrząs. Jak poradzi sobie w nowej trudnej sytuacji? Czy nowy pies zastąpi dawnego towarzysza?
The Thin Blue Lie
02:35
Kłamstwo w mundurze

Film oparty na faktach: Jonathan Neumann, początkujący dziennikarz działu kryminalnego „Philadelphia Inquirer, odkrywa korupcję i nadużycia władzy w filadelfijskiej policji.
The Chronicle Mysteries: Recovered
04:30
Kronika tajemnic: Odnaleziona

KRYMINAŁ. Alex McPherson, autorka kryminalnego podkastu, wraca do rodzinnego miasteczka, by rozwiązać sprawę sprzed lat. 20 lat temu zaginęła Gina, jej przyjaciółka z czasów młodości.