PROGRAM TV
Niedziela 29 Maj
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

So You Said Yes
06:00
Gdy powiesz: tak!

Annabelle, właścicielka salonu sukien ślubnych, spotyka Sama. Zakochuje się w nim — ale wtedy okazuje się, że mężczyzna jest synem właścicielki konkurencyjnego salonu...
Toni Braxton: Unbreak My Heart
07:35
Toni Braxton: Nie łam mi serca

Fabularyzowana biografia piosenkarki Toni Braxton. Młoda Toni występuje na scenie razem z siostrami. Planuje zacząć studia, ale dostaje propozycję rozpoczęcia solowej kariery.
King Ralph
09:20
Król Ralph

Kiedy nieoczekiwanie ginie cała brytyjska rodzina królewska, zaczynają się nerwowe poszukiwania następcy tronu. Okazuje się nim piosenkarz z Las Vegas — syn angielskiego księcia z nieprawego łoża.
The Cabbage Soup
11:15
Kapuśniaczek

Do dwóch starszych panów mieszkających na francuskiej prowincji przybywa kosmita, który wyjątkowo lubi kapuśniak. Przedostatni film w karierze Louisa de Funèsa.
Loser
13:15
Frajer

Paul to prostoduszny, pracowity student collegeu, którego wszyscy uznają za frajera. Czy spotkanie ze zbuntowaną Dorą odmieni jego życie?
Spy Kids
15:05
Mali agenci

Carmen i Juni nie wiedzą, że ich rodzice są tajnymi agentami. Kiedy rodzice muszą stawić czoła wyjątkowo groźnemu przeciwnikowi, ich dzieci ruszają im na pomoc!
Spy Kids 3: Game Over
16:50
Mali agenci 3: Trójwymiarowy odjazd

Kolejna część familijnego kina akcji o przygodach małych agentów i ich rodziców. Tym razem bohaterowie muszą stawić czoła złoczyńcy, który chce kontrolować umysły za pomocą swojej gry wideo...
The Holiday
18:25
Holiday

Amanda i Iris przeżyły miłosne rozczarowania. Poznają się przez aplikację do zamiany domów. Na święta Iris przenosi się do luksusowego domu Amandy w Los Angeles, a Amanda — na angielską prowincję.
Pride And Prejudice
21:00
Duma i uprzedzenie

Ekranizacja słynnej powieści Jane Austen. Rodzina Bennetów ma pięć córek na wydaniu. Do sąsiedniej posiadłości wprowadza się młody i zamożny kawaler, który zaczyna się interesować najstarszą z sióstr...
She's Out of My League
23:25
Dziewczyna z ekstraklasy

Kirk — niepozorny i nieśmiały chłopak — poznaje Molly, atrakcyjną, pewną siebie studentkę prowadzącą własną firmę. Choć pozornie zupełnie do siebie nie pasują, wkrótce zaczynają się spotykać.
Wish I Was Here
01:25
Gdybym tylko tu był

Aidan ma 35 lat i jest aktorem. Życie wali mu się na głowę: jego ojciec jest chory, dzieci tracą pieniądze na szkołę, żona z trudem utrzymuje całą rodzinę. Aidan postanawia sam uczyć swoje dzieci...
Venus
03:30
Wenus

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Maurice Russell, emerytowany aktor, mieszka w Londynie. Jego samotne życie odmienia młodziutka Jessie, krewna jednego z jego znajomych.
Close Up
05:20
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 23

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.