PROGRAM TV
Wtorek 25 Styczeń
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Love Comes Softly
06:00
Miłość przychodzi powoli

Ameryka, XIX w. Młode małżeństwo, Marty i Aaron, chce zacząć nowe życie na Zachodzie. Niestety, Aaron ginie w wypadku. Ciężarna Marty otrzymuje propozycję od wdowca, któremu ma pomóc wychowywać córkę.
Love's Long Journey
07:40
Miłość — wędrówka bez kresu

Młode małżeństwo, Missie i Willie, rusza na Dziki Zachód, by tam hodować bydło. Na miejscu spotykają ciekawych ludzi, ale muszą też stawić czoła wielu problemom i niebezpieczeństwom.
The Troops Get Married
09:25
Żandarm się żeni

KOMEDIA. Słynny żandarm z Saint-Tropez, sierżant Cruchot, poznaje atrakcyjną wdowę i zakochuje się w niej. Miłość okazuje się większym wyzwaniem niż łapanie przestępców.
Summer and Smoke
11:10
Lato i dym

Alma mieszka w małym miasteczku w stanie Missisipi. Udaje szczęśliwą, ale czuje się samotna i niespełniona. Do miasta powraca jej dawna miłość, John Buchanan... Ekranizacja sztuki Tennessee Williamsa.
One Angry Juror
13:25
Gniewna ławniczka

Młoda prawniczka zostaje członkiem ławy przysięgłych w procesie czarnoskórego mężczyzny oskarżonego o zabicie sprzedawcy narkotyków. Bohaterka dochodzi do wniosku, że oskarżony jest niewinny.
The Chronicle Mysteries: Recovered
15:10
Kronika tajemnic: Odnaleziona

KRYMINAŁ. Alex McPherson, autorka kryminalnego podkastu, wraca do rodzinnego miasteczka, by rozwiązać sprawę sprzed lat. 20 lat temu zaginęła Gina, jej przyjaciółka z czasów młodości.
The Good Witch
16:45
Czarodziejka

KOMEDIA ROMANTYCZNA. W małym miasteczku pojawia się nowa mieszkanka: Cassandra Nightingale remontuje opuszczony dom i otwiera sklep. Niektórzy sądzą, że Cassandra jest czarodziejką...
Legends of the Fall
18:30
Wichry namiętności

Historia trzech bardzo różnych braci, synów starego pułkownika Ludlowa, zakochanych w jednej kobiecie, ukazana na tle przemian społecznych i cywilizacyjnych w USA na początku XX w.
Grease
21:00
Grease

Wakacyjna miłość połączyła Sandy i Dannyego. Po wakacjach oboje trafiają do tej samej szkoły, co wszystko komplikuje... Klasyka musicalu, w rolach głównych John Travolta i Olivia Newton-John.
Barbarella
23:05
Barbarella

Jane Fonda jako ziemska agentka przemierzająca kosmos z misją powstrzymania szalonego naukowca, który na odległej planecie konstruuje straszliwą broń.
Men, Women And Children
01:00
Uwiązani

Komediodramat opowiadający o współczesnym świecie zanurzonym w Internecie i mediach społecznościowych: grupa nastolatków i ich rodziców szukają sposobów na porozumienie się.
Venus
03:15
Wenus

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Maurice Russell, emerytowany aktor, mieszka w Londynie. Jego samotne życie odmienia młodziutka Jessie, krewna jednego z jego znajomych.
Close Up
05:05
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 16

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
Close Up
05:35
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 36

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.