RAMÓWKA
Czwartek 23 Grudzień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

The Clockwatchers
06:00
Urzędowanie

KOMEDIA. Iris zaczyna pracę w globalnej firmie udzielającej kredytów. W biurowe życie wprowadzają ją Margaret, Jane i Paula. Kiedy w firmie dochodzi do kradzieży, cztery przyjaciółki są głównymi podejrzanymi.
Salem Witch Trials
07:50
Polowanie na czarownice

DRAMAT. Historia słynnego procesu czarownic z Salem w gwiazdorskiej obsadzie. Rok 1692. Purytanie z Salem w Nowej Anglii całe zło tłumaczą czarami i są zdeterminowaniu, aby wyplenić je spomiędzy siebie...
Salem Witch Trials
09:40
Polowanie na czarownice

Seria 1, Epizod 2

DRAMAT. Historia słynnego procesu czarownic z Salem w gwiazdorskiej obsadzie. Rok 1692. Purytanie z Salem w Nowej Anglii całe zło tłumaczą czarami i są zdeterminowaniu, aby wyplenić je spomiędzy siebie...
Pretty Bird
11:30
Latający biznes

Trzej nieporadni przedsiębiorcy zakładają firmę, która ma produkować „plecaki rakietowe. Co może im się nie udać? Wszystko.
The Con
13:20
Harpia

Komedia kryminalna. Nancy dowiaduje się, że jej partner stracił pieniądze pożyczone od mafii. Aby spłacić dług, postanawia uwieść nieśmiałego Boobyego, który nie wie, że jest spadkobiercą fortuny.
Aldrich Ames: Traitor Within
15:10
Człowiek, który zdradził CIA

Film na podstawie głośnego skandalu szpiegowskiego z lat 90. XX w. Aldrich Ames, analityk CIA, ma problemy finansowe. Decyduje się sprzedawać tajne informacje radzieckiemu wywiadowi.
Mansfield Park
17:10
Mansfield Park

Ekranizacja powieści Jane Austen. Pochodząca z ubogiej rodziny Fanny trafia do domu swojej zamożnej ciotki. Wyobcowana i odcięta od najbliższych musi odnaleźć się w nowej sytuacji.
Swing
19:15
Swing

Ojciec chce, aby Anthony przejął rodzinną firmę — on jednak wolałby zostać muzykiem. Kiedy w klubie muzycznym spotyka tajemniczą Christine, musi wybierać między obowiązkiem, miłością i muzyką.
The Meddler
21:00
Wszędobylska mamuśka

Wdowa (w tej roli Susan Sarandon) i jej dorosła córka próbują odnaleźć się w nowej życiowej sytuacji: matka przeprowadza się, aby być bliżej córki, która z początku wcale nie jest z tego zadowolona.
The Child in Time
23:00
Dziecko w czasie

4-letnia córka Stephena Lewisa — autora książek dla dzieci — zaginęła. Życie mężczyzny i jego żony wali się w gruzy.
Manchester by the Sea
00:50
Manchester by the Sea

Po śmierci brata Lee Chandler nieoczekiwanie zostaje opiekunem swojego nastoletniego bratanka. Życie samotnego dotąd mężczyzny staje na głowie...
The Lovers
03:25
Kochankowie

Mary i Michael są małżeństwem z długoletnim stażem, ale oboje mają kochanków. Niespodziewany ciąg zdarzeń sprawia, że nagle zaczynają patrzeć inaczej na dotychczasowe życie i na siebie nawzajem.
Close Up
05:20
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 5

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.