RAMÓWKA
Piątek 17 Grudzień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Bad Apple
06:00
Wtyczka

Dwaj agenci FBI pod przykryciem infiltrują mafię. Problemy zaczynają się, kiedy jeden z nich zakochuje się w siostrze swojego informatora.
Twice Upon A Christmas
07:50
Znowu będzie gwiazdka

Kristen Claus, niania w rodzinie Morganów, ma wyjść za mąż za swojego pracodawcę, wdowca. Dziewczyna nie wie, że jest córką Świętego Mikołaja i że już wkrótce od niej zależeć będzie los Świąt...
To Catch A Thief
09:35
Złodziej w hotelu

Doświadczony złodziej na przestępczej emeryturze tropi swojego naśladowcę, który kradnie biżuterię jego metodami.
Papa's Angels
11:40
Aniołki taty

DRAMAT. Tuż przed Bożym Narodzeniem Grins Jenkins traci żonę. Pogrążony w żałobie, oznajmia swoim dzieciom, że w tym roku nie obchodzą Świąt. Jedna z córek, 12-letnia Becca, chce przywrócić ojcu nadzieję.
Bridal Fever
13:30
Gorączka weselna

Gwen, korektorka w wydawnictwie, zostaje redaktorką książek znanej autorki romansów, Dahlii Marchand. Pisarka ma trudny charakter, ale może pomóc samotnej Gwen w znalezieniu idealnego mężczyzny.
With Six You Get Eggroll
15:15
Sześcioro to już tłum

Wdowa z trzema synami poznaje wdowca z nastoletnią córką. Zaczyna się obiecująca znajomość, którą jednak zdecydowanie utrudnia czwórka niesfornych dzieci...
The Muse
17:05
Muza

Steven, wzięty hollywoodzki scenarzysta, ma problemy: wytwórnie odrzucają jego nowe scenariusze. Za radą przyjaciela wynajmuje zatem muzę: kobietę, która ma go zainspirować i dać energię do pracy.
Mr. Holmes
19:00
Pan Holmes

Sherlock Holmes na emeryturze. Genialny detektyw jest już starym człowiekiem, ma problemy z pamięcią, ale wciąż nie daje mu spokoju ostatnia, nierozwiązana zagadka, przez którą zrezygnował z kariery...
Wild Prairie Rose
21:00
Dzika Róża

Początek lat 50. XX w. Kiedy Rose wraca do rodzinnego miasteczka w Południowej Dakocie, aby zaopiekować się chorą matką, spotyka tam niesłyszącego Jamesa, z którym szybko się zaprzyjaźnia.
Love Story
22:50
Love Story

Pochodzący z zamożnej rodziny Oliver zakochuje się w Jennifer, ubogiej córce piekarza. Kiedy bliscy odrzucają jego ukochaną, zrywa z nimi kontakty i żeni się. Klasyka melodramatu.
The Interview
00:45
Wywiad ze słońcem narodu

Gospodarz i producent popularnego talk-show dostają zaskakującą propozycję: mogą przeprowadzić wywiad z przywódcą Korei Północnej. Sytuację chce wykorzystać CIA, która zleca im zabicie Kim Dzong Una...
Years and Years
02:55
Rok za rokiem

Seria 1, Epizod 1

Dzieje angielskiej rodziny na przestrzeni 15 lat. Obserwujemy przemiany społeczne, obyczajowe, ekonomiczne i technologiczne — a wszystko to w świecie niebezpiecznie zmierzającym w stronę dyktatury.
Years and Years
04:05
Rok za rokiem

Seria 1, Epizod 2

Dzieje angielskiej rodziny na przestrzeni 15 lat. Obserwujemy przemiany społeczne, obyczajowe, ekonomiczne i technologiczne — a wszystko to w świecie niebezpiecznie zmierzającym w stronę dyktatury.
Close Up
05:15
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 19

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.