RAMÓWKA
Sobota 4 Grudzień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Angel and the Bad Man
06:00
Anioł i złoczyńca

Czy spotkanie z piękną wdową zmieni życie rannego rewolwerowca? Czy możliwe jest porzucenie dawnych dróg i zaczęcie nowego życia u boku ukochanej? Remake klasycznego westernu z Johnem Wayneem 1947 r.
The Nora Roberts Collection II: Northern Lights
07:50
Nora Roberts: Zorza polarna

Detektyw z Baltimore chce zacząć nowe życie: przyjmuje posadę szefa policji w miasteczku Lunacy na Alasce. Poznaje piękną panią pilot — i odkrywa przerażającą prawdę dotyczącą jej ojca.
So You Said Yes
09:35
Gdy powiesz: tak!

Annabelle, właścicielka salonu sukien ślubnych, spotyka Sama. Zakochuje się w nim — ale wtedy okazuje się, że mężczyzna jest synem właścicielki konkurencyjnego salonu...
Loser
11:10
Frajer

Paul to prostoduszny, pracowity student collegeu, którego wszyscy uznają za frajera. Czy spotkanie ze zbuntowaną Dorą odmieni jego życie?
Head Over Heels
13:00
Bez pamięci

Amanda robi karierę w Nowym Jorku, jest konserwatorką obrazów w Metropolitan Museum Of Art. Wkrótce poznaje przystojnego Jima, który jest oskarżony o morderstwo. Amanda zaczyna prywatne śledztwo.
Mary Higgins Clark: He Sees You When You're Sleeping
14:45
Ktoś nad tobą czuwa

KOMEDIA. Kiedy bezlitosny makler giełdowy ginie w dziwnym wypadku podczas gry w golfa, przed pójściem do nieba dostaje od Boga jeszcze jedno zadanie...
A Town Without Christmas
16:35
Miasto bez Świąt

Ambitna dziennikarka, pisarz i tajemniczy starszy pan włączają się w poszukiwania chłopca, który w liście do Świętego Mikołaja napisał, że chciałby zniknąć, aby nie być problemem dla rodziców...
Finding Forrester
18:25
Szukając siebie

16-letni Jamal gra w koszykówkę i spędza czas z kumplami, ale też — w tajemnicy — nałogowo czyta książki. Spotkanie z żyjącym w odosobnieniu starszym pisarzem zmieni całe jego życie.
Revolutionary Road
21:00
Droga do szczęścia

Małżeństwo z dwójką dzieci, mieszkające na zamożnym przedmieściu w stanie Connecticut, chce sprzedać wszystko i przenieść się do Paryża, aby uciec przed frustracją i znużeniem życiem.
Random Hearts
23:15
Zagubione serca

W katastrofie lotniczej giną żona pewnego policjanta i mąż członkini Kongresu. Wkrótce okazuje się, że mieli romans. Policjant i polityczka razem odkrywają bolesną prawdę o swoich zmarłych małżonkach.
The Child in Time
01:50
Dziecko w czasie

4-letnia córka Stephena Lewisa — autora książek dla dzieci — zaginęła. Życie mężczyzny i jego żony wali się w gruzy.
Loser
03:40
Frajer

Paul to prostoduszny, pracowity student collegeu, którego wszyscy uznają za frajera. Czy spotkanie ze zbuntowaną Dorą odmieni jego życie?
Close Up
05:30
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 45

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.