RAMÓWKA
Czwartek 2 Grudzień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Cheerful Weather for the Wedding
06:00
Wymarzona pogoda na ślub

Anglia, lata 30. XX w. Dolly Thatcham szykuje się do ślubu, kiedy i tak już nerwową atmosferę zakłóca przyjazd jej dawnego ukochanego.
The Chronicle Mysteries: Vines That Bind
07:50
Kronika tajemnic: Związani winoroślą

Czy śmierć uznanego producenta win to wypadek, czy morderstwo? W kolejnym odcinku swojego kryminalnego podkastu Alex zajmuje się tajemniczą śmiercią winiarza, którą policja uznała za wypadek.
The Nora Roberts Collection II: Tribute
09:35
Nora Roberts: Triumf pamięci

Młoda kobieta postanawia odnowić dom swojej tragicznie zmarłej babki. W czasie remontu zaczynają ją prześladować sny związane z przeszłością. Okazuje się, że niebezpieczeństwo jest całkowicie realne.
The Nora Roberts Collection II: Northern Lights
11:25
Nora Roberts: Zorza polarna

Detektyw z Baltimore chce zacząć nowe życie: przyjmuje posadę szefa policji w miasteczku Lunacy na Alasce. Poznaje piękną panią pilot — i odkrywa przerażającą prawdę dotyczącą jej ojca.
The Return Of The Soldier
13:10
Powrót żołnierza

DRAMAT. Kapitan Chris Baldry, ranny na froncie I wojny światowej, doznaje częściowej utraty pamięci. Po powrocie do domu nie pamięta swojej chłodnej żony, za to spędza czas ze swoją dawną miłością, Margaret.
Finding A Family
15:10
Szukając rodziny

DRAMAT. Alex Chivescu, syn imigrantki z Rumunii, marzy o studiach na Harvardzie. Niestety, jego matka zapada na depresję i chłopak trafia do rodziny zastępczej — ale nie zamierza zrezygnować ze swoich planów.
Loser
16:55
Frajer

Paul to prostoduszny, pracowity student collegeu, którego wszyscy uznają za frajera. Czy spotkanie ze zbuntowaną Dorą odmieni jego życie?
Steel Magnolias
18:45
Stalowe magnolie

Grupa przyjaciółek w różnym wieku z małego miasteczka w Luizjanie regularnie spotyka się w miejscowym salonie piękności. Jedna z nich wkrótce ma wyjść za mąż...
Hush
21:00
Zaborcza miłość

Zakochana Helen poznaje rodzinę swojego chłopaka. Początkowo wszystko układa się dobrze, ale kiedy okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży, matka ukochanego nie może ukryć zazdrości o swojego syna...
Mr. Holmes
22:55
Pan Holmes

Sherlock Holmes na emeryturze. Genialny detektyw jest już starym człowiekiem, ma problemy z pamięcią, ale wciąż nie daje mu spokoju ostatnia, nierozwiązana zagadka, przez którą zrezygnował z kariery...
Drinking Buddies
00:55
Kumple od kufla

Kate i Luke pracują razem w niewielkim browarze. Są serdecznymi przyjaciółmi, choć oboje mają innych partnerów życiowych...
My Summer of Love
02:40
Lato miłości

DRAMAT. Pochodząca z bogatej rodziny Tamsin w czasie wakacji na wsi w Yorkshire poznaje miejscową dziewczynę, Monę. Nastolatki szybko znajdują wspólny język, a fascynacja przeradza się w namiętność.
Abandoned
04:25
Bez śladu

Kevin, chłopak Mary, ma przejść prosty zabieg chirurgiczny — zostaje zabrany na salę operacyjną i... znika. Mary nie może go znaleźć, personel szpitala twierdzi, że w ogóle nie było takiego pacjenta.