RAMÓWKA
Wtorek 30 Listopad
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

The Wife
19:05
Żona

Joe Castleman dowiaduje się, że został laureatem literackiej Nagrody Nobla. W drodze do Sztokholmu towarzyszy mu żona Joan, jego towarzyszka życia od niemal 40 lat. Jaką rolę odegrała w jego sukcesie?
Song One
21:00
Siła muzyki

Studentka próbuje dotrzeć do znajdującego się w śpiączce brata poprzez muzykę, którą najbardziej lubił — a przy okazji poznaje jego ulubionego piosenkarza.
Men, Women And Children
22:45
Uwiązani

Komediodramat opowiadający o współczesnym świecie zanurzonym w Internecie i mediach społecznościowych: grupa nastolatków i ich rodziców szukają sposobów na porozumienie się.
Spanglish
01:10
Trudne słówka

Meksykanka z 12-letnią córką przyjeżdża do Los Angeles, aby zacząć nowe życie. Znajduje zatrudnienie w domu zamożnych Amerykanów. Mimo bariery językowej szybko zaprzyjaźnia się ze swoimi pracodawcami.
Love and Death on Long Island
03:40
Miłość i śmierć na Long Island

Po śmierci żony wykładowca i pisarz Giles żyje samotnie, odcinając się od współczesnej kultury. Pewnego dnia trafia do kina, gdzie na ekranie widzi przystojnego, młodego aktora. Rodzi się fascynacja...
Close Up
05:30
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 28

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.