RAMÓWKA
Wtorek 19 Październik
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Accidental Friendship
06:00
Przypadkowa przyjaźń

DRAMAT. Yvonne Caldwell straciła wszystko oprócz dwóch ukochanych psów. Młoda policjantka, Tami Baumann, chce jej pomóc — ale zdobycie zaufania bezdomnej nie będzie łatwe. Film oparty na prawdziwej historii.
Love Comes Softly
07:45
Miłość przychodzi powoli

Ameryka, XIX w. Młode małżeństwo, Marty i Aaron, chce zacząć nowe życie na Zachodzie. Niestety, Aaron ginie w wypadku. Ciężarna Marty otrzymuje propozycję od wdowca, któremu ma pomóc wychowywać córkę.
The Chronicle Mysteries: Recovered
09:30
Kronika tajemnic: Odnaleziona

KRYMINAŁ. Alex McPherson, autorka kryminalnego podkastu, wraca do rodzinnego miasteczka, by rozwiązać sprawę sprzed lat. 20 lat temu zaginęła Gina, jej przyjaciółka z czasów młodości.
The Frog Prince
11:05
Żabi Książę

Jenny, angielska nastolatka, przyjeżdża do Paryża, gdzie ma studiować w collegeu. Dziewczyna marzy o przeżyciu prawdziwej miłości. Wkrótce rzeczywiście poznaje interesującego młodego człowieka...
Two of Us
12:50
Ich dwóch

Rok 1976. W Nowym Jorku spotykają się John Lennon i Paul McCartney. Ktoś oferuje dużą sumę za jeden wspólny koncert dawnych Beatlesów. Czy muzycy się dogadają?
Hercules In New York
14:40
Herkules w Nowym Jorku

KOMEDIA. Herkules, znudzony życiem na Olimpie u boku Zeusa, postanawia wyruszyć na Ziemię — i trafia do Nowego Jorku. W roli herosa wystąpił Arnold Schwarzenegger.
Robin Hood: Prince of Thieves
16:30
Robin Hood: Książę złodziei

FILM AKCJI. Kevin Costner jako Robin Hood. Robin z Locksley wraca w rodzinne strony z wyprawy krzyżowej w towarzystwie poznanego w niewoli Maura. Okazuje się, że majątek jego ojca zagarnął szeryf z Nottingham...
Whitney
19:20
Whitney

Filmowa biografia Whitney Houston, ukazująca życie piosenkarki od pierwszych sukcesów po wielką karierę i problemy wynikające z nałogów. Reżyserką filmu jest znakomita aktorka Angela Bassett.
Her
21:00
Ona

Uznany pisarz czuje się samotny i nieszczęśliwy. Pewnego dnia instaluje system komputerowy, który, zgodnie z opisem, ma zaspokoić wszystkie jego potrzeby. Tak w życiu mężczyzny pojawia się Samantha...
A Mighty Heart
23:25
Cena odwagi

Na faktach: kiedy amerykański dziennikarz Danny Pearl zostaje porwany w Pakistanie, jego ciężarna żona aktywnie włącza się w próby jego uratowania. W roli głównej Angelina Jolie.
World Traveler
01:30
Światowy podróżnik

DRAMAT. Cal ma wspaniałe życie: dobrą pracę, kochającą żonę i synka — ale nie czuje się szczęśliwy. W dniu trzecich urodzin syna wyrusza bez słowa w długą podróż, w czasie której poszukuje sensu życia.
The Thin Blue Lie
03:30
Kłamstwo w mundurze

Film oparty na faktach: Jonathan Neumann, początkujący dziennikarz działu kryminalnego „Philadelphia Inquirer, odkrywa korupcję i nadużycia władzy w filadelfijskiej policji.
Close Up
05:25
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 7

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.