RAMÓWKA
Poniedziałek 18 Październik
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Angel and the Bad Man
06:00
Anioł i złoczyńca

Czy spotkanie z piękną wdową zmieni życie rannego rewolwerowca? Czy możliwe jest porzucenie dawnych dróg i zaczęcie nowego życia u boku ukochanej? Remake klasycznego westernu z Johnem Wayneem 1947 r.
Against Her Will: The Carrie Buck Story
07:50
Wbrew jej woli

DRAMAT. Młoda, niepełnosprawna intelektualnie kobieta musi walczyć w sądzie o prawo do opieki nad swoim dzieckiem, które odebrano jej uznając, że nie będzie zdolna go wychować.
Something for Everyone
09:40
Coś dla każdego

Powojenna Austria. Konrad, przystojny, młody mężczyzna, zostaje kamerdynerem w zamku owdowiałej hrabiny — i wkrótce zaczyna snuć skomplikowaną intrygę, chcąc przywrócić rezydencji dawną świetność.
Effie Gray
11:50
Effie Gray

Dramat oparty na faktach. Effie Gray jest żoną poety i krytyka sztuki, Johna Ruskina. Kobieta czuje się niekochana, mąż się nią nie interesuje. Effie — wbrew konwenansom — nie zgadza się ma taki los.
The Mirror Has Two Faces
13:55
Miłość ma dwie twarze

Profesor matematyki poznaje wykładowczynię literatury. On jest pragmatykiem, ona — romantyczką, a jednak czują, że są dla siebie bratnimi duszami. Znakomite role Jeffa Bridgesa i Barbry Streisand.
Le Corniaud
16:20
Gamoń

Paryski sklepikarz planuje wakacje we Włoszech. Niestety, w wyniku zderzenia traci samochód. Sprawca wypadku proponuje mu zadośćuczynienie. Sklepikarz nie wie, że jego „dobroczyńca to szef gangu...
The Remains of the Day
18:25
Okruchy dnia

James Stevens, kamerdyner w posiadłości angielskiego arystokraty, stawia pracę i etykietę wyżej niż życie prywatne. Po latach stara się odnaleźć kobietę, z którą niegdyś pracował.
Kate and Leopold
21:00
Kate i Leopold

Leopold, brytyjski książę, na skutek błędu pewnego podróżnika przenosi się w czasie z lat 70. XIX w. do początku XXI w. We współczesnym Nowym Jorku poznaje Kate — pracownicę agencji marketingu...
Good Will Hunting
23:15
Buntownik z wyboru

Will jest matematycznym geniuszem, ale ma wyjątkowo trudny charakter. Kiedy wpada w kłopoty, trafia pod opiekę skromnego psychologa, który pomaga mu odnaleźć własną drogę w życiu.
On the Ice
01:40
Na lodzie

Północ Alaski. Trzech nastolatków z plemienia Inupiaq wyrusza na polowanie na foki. Dochodzi do bójki, jeden z chłopców ginie. Dwaj pozostali zgłaszają wypadek — ale sumienia nie dają im spokoju...
American Wedding
03:35
American Pie: Wesele

Trzecia część serii „American Pie. Jim Levenstein oświadcza się Michelle, swojej miłości ze szkoły średniej. Kiedy dziewczyna się zgadza, kumple Jima postanawiają mu pomóc w organizacji wesela.
Close Up
05:30
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 12

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.