RAMÓWKA
Środa 29 Wrzesień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Rescuers: Stories of Courage - Two Couples
06:00
Opowieść o odwadze: dwie pary

Dwie opowieści o osobach pomagających Żydom w czasie niemieckiej okupacji. Państwo Vos pomagają w przerzucie Żydów uciekających z Europy. Państwo Taquet ukrywają ich w katolickiej szkole z internatem.
The Seagull
08:05
Mewa

W wiejskim domu wakacje z grupą przyjaciół spędza starzejąca się aktorka Irina. Letnie romanse nieuchronnie zbliżają bohaterów do tragedii. Ekranizacja dramatu Czechowa.
Heavens Fall
10:00
Upadłe niebo

KRYMINAŁ. 1931 r.: dwie białe kobiety oskarżają o gwałt dziewięciu czarnoskórych chłopców, którzy zostają skazani na śmierć przez białych przysięgłych. Po dwóch latach dochodzi do apelacji i powtórnego procesu.
The Reivers
12:00
Koniokrady

Jedenastoletni Lucius razem ze „złotą rączką Boonem i jego przyjacielem Nedem „pożyczają nowy samochód dziadka i ruszają na wycieczkę do Memphis. Komediodramat i kino drogi w znakomitej obsadzie.
The Return Of The Soldier
14:05
Powrót żołnierza

DRAMAT. Kapitan Chris Baldry, ranny na froncie I wojny światowej, doznaje częściowej utraty pamięci. Po powrocie do domu nie pamięta swojej chłodnej żony, za to spędza czas ze swoją dawną miłością, Margaret.
Robin Hood: Prince of Thieves
16:05
Robin Hood: Książę złodziei

FILM AKCJI. Kevin Costner jako Robin Hood. Robin z Locksley wraca w rodzinne strony z wyprawy krzyżowej w towarzystwie poznanego w niewoli Maura. Okazuje się, że majątek jego ojca zagarnął szeryf z Nottingham...
In Good Company
18:55
W doborowym towarzystwie

Dan Foreman, szef działu reklamy w magazynie sportowym, zostaje zastąpiony przez dużo młodszego pracownika, który nie tylko zostaje nowym menedżerem, ale zaczyna umawiać się z córką Dana.
Sense and Sensibility
21:00
Rozważna i romantyczna

Anglia, XVIII w. Wdowa z trzema córkami musi opuścić rodzinną posiadłość i trafia do skromnego domu. Widmo ubóstwa każe jej myśleć o wydaniu za mąż starszych córek, które bardzo się od siebie różnią.
The Boy in the Striped Pyjamas
23:35
Chłopiec w pasiastej piżamie

Ośmioletni Bruno, syn hitlerowskiego oficera, zaprzyjaźnia się z mieszkającym za płotem z drutu kolczastego Szmulem — tytułowym chłopcem w pasiastej piżamie, więźniem obozu koncentracyjnego...
Sex, Lies, and Videotape
01:25
Seks, kłamstwa i kasety wideo

Anna — żona zamożnego prawnika — dowiaduje się, że mąż ja zdradza. Kiedy Anna poznaje Grahama, który nagrywa na wideo intymne zwierzenia kobiet, postanawia wziąć udział w takiej sesji.
Love and Death on Long Island
03:20
Miłość i śmierć na Long Island

Po śmierci żony wykładowca i pisarz Giles żyje samotnie, odcinając się od współczesnej kultury. Pewnego dnia trafia do kina, gdzie na ekranie widzi przystojnego, młodego aktora. Rodzi się fascynacja...
Close Up
05:10
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 43

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
Close Up
05:35
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 42

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.