RAMÓWKA
Piątek 13 Sierpień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Sundays at Tiffany's
07:30
Niedziele u Tiffany'ego

Jane w dzieciństwie miała wymyślonego przyjaciela, Michaela. Teraz Jane szykuje się do ślubu i... spotyka Michaela ponownie, ale całkowicie realnego. Szybko zaczyna rozumieć, że to jego naprawdę kocha.
Mary Higgins Clark: He Sees You When You're Sleeping
09:15
Ktoś nad tobą czuwa

KOMEDIA. Kiedy bezlitosny makler giełdowy ginie w dziwnym wypadku podczas gry w golfa, przed pójściem do nieba dostaje od Boga jeszcze jedno zadanie...
Perched on a Tree
11:05
Zawieszeni na drzewie

Bogaty przemysłowiec (Louis de Funès), jedzie samochodem na spotkanie z premierem Francji, po drodze zabierając dwójkę autostopowiczów. Samochód wypada z drogi i zawisa na drzewie nad przepaścią...
In My Dreams
12:55
Wymarzeni

Natalie i Nick odnoszą sukcesy zawodowe, ale czują się samotni. W pewnym parku wrzucają monety do fontanny, która według legendy łączy ludzi w pary. Odtąd będą razem... choć jeszcze się nie poznali.
Love in the Vineyard
14:45
Miłość w winnicy

Molly odchodzi od narzeczonego, który ją zdradzał, i zaczyna nowe życie. Ma nową pracę, poznaje nowego mężczyznę — ale wtedy na płaszczyźnie zawodowej spotyka byłego ukochanego.
The White Countess
16:30
Biała hrabina

Niewidomy amerykański dyplomata w Szanghaju nawiązuje romans ze zubożałą rosyjską hrabiną, która uciekła z Rosji w towarzystwie córeczki i krewnych. Szczęście przerywa atak Japończyków na miasto...
Harry and Meghan: A Royal Romance
19:05
Książę Harry i Megan: Miłość wbrew regułom

Opowieść o tym, jak zaczął się jeden z najgłośniejszych romansów ostatnich lat: książę Harry, młodszy syn brytyjskiego następcy tronu, spotyka Meghan Markle, popularną amerykańską aktorkę.
Save the Last Dance 2
21:00
W rytmie hip-hopu 2

Sara, młoda tancerka, zaczyna naukę w prestiżowej nowojorskiej Juilliard School. Studiuje klasyczny balet, ale zachwyca się także tańcem hip-hopowym. Pogodzenie tych dwóch pasji może być trudne...
Robin Hood: Prince of Thieves
22:50
Robin Hood: Książę złodziei

FILM AKCJI. Kevin Costner jako Robin Hood. Robin z Locksley wraca w rodzinne strony z wyprawy krzyżowej w towarzystwie poznanego w niewoli Maura. Okazuje się, że majątek jego ojca zagarnął szeryf z Nottingham...
St. Elmo's Fire
01:40
Ognie św. Elma

Siedmioro absolwentów collegeu właśnie zaczyna dorosłe życie. Jeden z najbardziej znanych filmów o wchodzeniu w dorosłość, w reżyserii Joela Schumachera, z plejadą znakomitych aktorów.
My Summer of Love
03:45
Lato miłości

DRAMAT. Pochodząca z bogatej rodziny Tamsin w czasie wakacji na wsi w Yorkshire poznaje miejscową dziewczynę, Monę. Nastolatki szybko znajdują wspólny język, a fascynacja przeradza się w namiętność.
Close Up
05:30
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 37

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
Against Her Will: The Carrie Buck Story
05:55
Wbrew jej woli

DRAMAT. Młoda, niepełnosprawna intelektualnie kobieta musi walczyć w sądzie o prawo do opieki nad swoim dzieckiem, które odebrano jej uznając, że nie będzie zdolna go wychować.