RAMÓWKA
Niedziela 1 Sierpień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Seasons Of Love
06:00
Miłosne pory roku

W czasie Bożego Narodzenia w nowojorskim klubie spotykają się znajomi. W ciągu kilku dni rozgrywają się wydarzenia kluczowe dla przyszłości kilku par.
In The Name Of The People
07:45
W imię sprawiedliwości

Scott Bakula w roli zabójcy skazanego na karę śmierci, który przed wykonaniem wyroku zwraca się z zaskakującą prośbą do rodziców swojej ofiary: prosi, aby po jego śmierci zaopiekowali się jego córką.
Ring Of Fire
09:35
Ring Of Fire

Historia długoletniego związku słynnego muzyka Johnnyego Casha i jego żony June Carter Cash opowiedziana z perspektywy June.
The Troops Get Married
11:20
Żandarm się żeni

KOMEDIA. Słynny żandarm z Saint-Tropez, sierżant Cruchot, poznaje atrakcyjną wdowę i zakochuje się w niej. Miłość okazuje się większym wyzwaniem niż łapanie przestępców.
Lucky Day
13:05
Szczęśliwy dzień

Nora Barkin, niespełniona aktorka, znajduje pracę w firmie kurierskiej. Jeden z jej współpracowników wygrywa na loterii — i wkrótce zostaje zamordowany, a zabójca zabiera z portfela zwycięski los...
The Jane Austen Book Club
14:55
Rozważni i romantyczni - Klub miłośników Jane Austen

Rozwódka Bernadette i młoda mężatka Prudie zakładają klub czytelniczy poświęcony powieściom Jane Austen. Szybko okazuje się, że rozmowy o literaturze przekładają się na życie bohaterów...
The Invisible Woman
16:55
Kobieta w ukryciu

45-letni Karol Dickens poznaje początkującą aktorkę Nelly Ternan. Między statecznym mężem i ojcem a dziewczyną wybucha romans. Wkrótce matka Nelly zaczyna się domyślać prawdy, zaczynają się plotki...
Still Alice
19:00
Motyl Still Alice

Alice — profesor lingwistyki — wkrótce po 50. urodzinach odkrywa, że cierpi na chorobę Alzheimera. Nowa sytuacja okazuje się niezwykle trudna nie tylko dla niej, ale dla całej jej rodziny.
The Seagull
21:00
Mewa

W wiejskim domu wakacje z grupą przyjaciół spędza starzejąca się aktorka Irina. Letnie romanse nieuchronnie zbliżają bohaterów do tragedii. Ekranizacja dramatu Czechowa.
Atonement
22:55
Pokuta

DRAMAT. Anglia, lata 30. XX w. 13-letnia Briony przygląda się romansowi swojej starszej siostry z młodzieńcem, który jej także się podoba. Powodowana zazdrością oskarża chłopaka o coś, czego ten nie zrobił.
Spanglish
01:15
Trudne słówka

Meksykanka z 12-letnią córką przyjeżdża do Los Angeles, aby zacząć nowe życie. Znajduje zatrudnienie w domu zamożnych Amerykanów. Mimo bariery językowej szybko zaprzyjaźnia się ze swoimi pracodawcami.
Story of a Girl
03:45
Była sobie dziewczyna

Szesnastolatka próbuje zerwać z trudną przeszłością: chce uciec z rodzinnego miasta. Aby zarobić na wyjazd, pracuje w pizzerii, gdzie pomaga jej sympatyczny właściciel lokalu — gej.
Close Up
05:30
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 30

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.