RAMÓWKA
Środa 28 Lipiec
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Abducted: The Carlina White Story
06:05
Porwana: Historia Carliny White

Historia oparta na faktach. Nowy Jork, rok 1987. Ze szpitala w Harlemie zostaje porwana trzytygodniowa dziewczynka. Mimo żmudnego śledztwa przez kolejne 23 lata nikt nie wie, co się z nią stało...
That Touch of Mink
07:55
Powiew luksusu

Bezrobotna urzędniczka zostaje ochlapana błotem przez przejeżdżający samochód bogatego biznesmena — tak zaczyna się historia niezwykłego związku pozornie niedobranej pary.
Love Comes Softly
09:55
Miłość przychodzi powoli

Ameryka, XIX w. Młode małżeństwo, Marty i Aaron, chce zacząć nowe życie na Zachodzie. Niestety, Aaron ginie w wypadku. Ciężarna Marty otrzymuje propozycję od wdowca, któremu ma pomóc wychowywać córkę.
Love's Long Journey
11:40
Miłość wędrówka bez kresu

Młode małżeństwo, Missie i Willie, rusza na Dziki Zachód, by tam hodować bydło. Na miejscu spotykają ciekawych ludzi, ale muszą też stawić czoła wielu problemom i niebezpieczeństwom.
Love's Abiding Joy
13:25
Miłości wieczna radość

Dalsze losy Missie, Williego i ich bliskich. Kiedy niespodziewanie umiera ich córeczka Kathy, Missy nie potrafi dojść do siebie i wrócić do pracy w szkole. Willie obejmuje posadę szeryfa.
Love's Unending Legacy
15:10
Miłość trwa wiecznie

Missie LaHaye po śmierci męża wraca w rodzinne strony, do domu ojca i macochy. Zostaje nauczycielką i adoptuje czternastoletnią Belindę, która — jak się okazuje — kryje trudną tajemnicę.
Love's Unfolding Dream
16:45
Miłość to spełnione marzenie

Belinda, adoptowana córka Missie, chce studiować medycynę. Kiedy poznaje Drew, staje przed trudnym wyborem: on wkrótce musi wracać do Nowego Jorku, ona po studiach chce pracować w rodzinnym mieście.
Spanglish
18:30
Trudne słówka

Meksykanka z 12-letnią córką przyjeżdża do Los Angeles, aby zacząć nowe życie. Znajduje zatrudnienie w domu zamożnych Amerykanów. Mimo bariery językowej szybko zaprzyjaźnia się ze swoimi pracodawcami.
The White Countess
21:00
Biała hrabina

Niewidomy amerykański dyplomata w Szanghaju nawiązuje romans ze zubożałą rosyjską hrabiną, która uciekła z Rosji w towarzystwie córeczki i krewnych. Szczęście przerywa atak Japończyków na miasto...
It Takes Two
23:35
Czy to ty, czy to ja

Dwie dziewięciolatki, Amanda i Alyssa, są do siebie bardzo podobne, choć jedna pochodzi z bogatej rodziny, a druga mieszka w domu dziecka. Pewnego dnia dziewczynki postanawiają zamienić się miejscami.
The Seagull
01:35
Mewa

W wiejskim domu wakacje z grupą przyjaciół spędza starzejąca się aktorka Irina. Letnie romanse nieuchronnie zbliżają bohaterów do tragedii. Ekranizacja dramatu Czechowa.
The Faculty
03:30
Oni

HORROR. W szkole w małym amerykańskim miasteczku zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Ktoś znajduje dziwną larwę, nauczyciele mordują pielęgniarkę... Wkrótce okazuje się, że za wszystkim stoją kosmici.
Close Up
05:30
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 41

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.