RAMÓWKA
Niedziela 25 Lipiec
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

When Love Is Not Enough: The Lois Wilson Story
07:30
Gdy miłość to za mało

DRAMAT. Lois i Bill Wilsonowie są małżeństwem. Stres sprawia, że Bill wpada w alkoholizm. Lois stara się pomóc mężowi. Autentyczna historia dwojga ludzi, którzy stworzyli ruch Anonimowych Alkoholików.
Robin Hood: Prince of Thieves
09:25
Robin Hood: Książę złodziei

FILM AKCJI. Kevin Costner jako Robin Hood. Robin z Locksley wraca w rodzinne strony z wyprawy krzyżowej w towarzystwie poznanego w niewoli Maura. Okazuje się, że majątek jego ojca zagarnął szeryf z Nottingham...
The Troops in New York
12:15
Żandarm w Nowym Jorku

KOMEDIA. Tym razem sierżant Cruchot i jego brygada zostają wysłani do Nowego Jorku na międzynarodowy zlot żandarmów — i oczywiście wpadają w kłopoty, zwłaszcza że w mieście jest także córka Cruchota, Nicole.
Seven Years in Tibet
14:15
Siedem lat w Tybecie

Austriacki himalaista utyka w Tybecie w momencie wybuchu II wojny światowej. I tak poznaje młodego Dalaj Lamę - i zmienia swoje życie. Na faktach.
Steel Magnolias
16:50
Stalowe magnolie

Grupa przyjaciółek w różnym wieku z małego miasteczka w Luizjanie regularnie spotyka się w miejscowym salonie piękności. Jedna z nich wkrótce ma wyjść za mąż...
It Takes Two
19:05
Czy to ty, czy to ja

Dwie dziewięciolatki, Amanda i Alyssa, są do siebie bardzo podobne, choć jedna pochodzi z bogatej rodziny, a druga mieszka w domu dziecka. Pewnego dnia dziewczynki postanawiają zamienić się miejscami.
Sense and Sensibility
21:00
Rozważna i romantyczna

Anglia, XVIII w. Wdowa z trzema córkami musi opuścić rodzinną posiadłość i trafia do skromnego domu. Widmo ubóstwa każe jej myśleć o wydaniu za mąż starszych córek, które bardzo się od siebie różnią.
The Wedding Ringer
23:35
Polowanie na drużbów

Doug żeni się z piękną Gretchen — nie ma jednak przyjaciół, którzy mogliby być drużbami na jego ślubie. Z pomocą przychodzi Jimmy, który prowadzi firmę wynajmującą przyjaciół...
Monster's Ball
01:35
Czekając na wyrok

Hank — nadużywający alkoholu były policjant — traci syna. Pewnego dnia spotyka Leticię, czarnoskórą kobietę, która przeżyła podobną tragedię. To spotkanie odmieni życie ich obojga.
Bridal Fever
03:45
Gorączka weselna

Gwen, korektorka w wydawnictwie, zostaje redaktorką książek znanej autorki romansów, Dahlii Marchand. Pisarka ma trudny charakter, ale może pomóc samotnej Gwen w znalezieniu idealnego mężczyzny.
Close Up
05:30
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 40

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.