RAMÓWKA
Sobota 24 Lipiec
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Monday After the Miracle
06:00
Między cudem a życiem

DRAMAT. Historia życia Hellen Keller — głuchoniewidomej pisarki i działaczki społecznej. Film ukazuje jej studenckie lata, okres formowania się jej osobowości i rodzące się przyjaźnie, które ją ukształtowały.
An Old Fashioned Thanksgiving
07:50
Magiczne Święto Dziękczynienia

Rok 1860, zbliża się Święto Dziękczynienia. Mary Basset, wdowa, ciężko pracuje, aby utrzymać rodzinę i spłacić długi. Jedna z córek Mary postanawia zaprosić na święto swoją zamożną babcię...
That Touch of Mink
09:35
Powiew luksusu

Bezrobotna urzędniczka zostaje ochlapana błotem przez przejeżdżający samochód bogatego biznesmena — tak zaczyna się historia niezwykłego związku pozornie niedobranej pary.
Finding Neverland
11:35
Marzyciel

DRAMAT. Historia oparta na faktach: pisarz James Barrie zaprzyjaźnia się z pewną wdową i jej czterema synami, co okazuje się dla niego inspiracją do stworzenia postaci Piotrusia Pana.
The Troops in New York
13:35
Żandarm w Nowym Jorku

KOMEDIA. Tym razem sierżant Cruchot i jego brygada zostają wysłani do Nowego Jorku na międzynarodowy zlot żandarmów — i oczywiście wpadają w kłopoty, zwłaszcza że w mieście jest także córka Cruchota, Nicole.
Robin Hood: Prince of Thieves
15:35
Robin Hood: Książę złodziei

FILM AKCJI. Kevin Costner jako Robin Hood. Robin z Locksley wraca w rodzinne strony z wyprawy krzyżowej w towarzystwie poznanego w niewoli Maura. Okazuje się, że majątek jego ojca zagarnął szeryf z Nottingham...
The White Countess
18:25
Biała hrabina

Niewidomy amerykański dyplomata w Szanghaju nawiązuje romans ze zubożałą rosyjską hrabiną, która uciekła z Rosji w towarzystwie córeczki i krewnych. Szczęście przerywa atak Japończyków na miasto...
It Takes Two
21:00
Czy to ty, czy to ja

Dwie dziewięciolatki, Amanda i Alyssa, są do siebie bardzo podobne, choć jedna pochodzi z bogatej rodziny, a druga mieszka w domu dziecka. Pewnego dnia dziewczynki postanawiają zamienić się miejscami.
The Remains of the Day
22:55
Okruchy dnia

James Stevens, kamerdyner w posiadłości angielskiego arystokraty, stawia pracę i etykietę wyżej niż życie prywatne. Po latach stara się odnaleźć kobietę, z którą niegdyś pracował.
National Lampoon's Favorite Deadly Sins
01:30
Ulubione grzechy śmiertelne

Trzy opowieści ze świata show-businessu, zbudowanego na trzech grzechach śmiertelnych: pożądaniu, chciwości i gniewie.
Starsky And Hutch
03:30
Starsky i Hutch

KOMEDIA. Policjanci Starsky i Hutch to niepasujący do siebie partnerzy, którzy wspólnie badają sprawę lokalnego gangstera i jego szemranych interesów. Filmowy remake głośnego serialu z lat 70. XX w.
Close Up
05:30
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 33

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
Whiskey Business
05:55
Whiskey Business

Rozpuszczony syn mafijnego bossa zostaje wrobiony w morderstwo i ukrywa się w Tennessee, w małym miasteczku, którego mieszkańcy specjalizują się w pędzeniu bimbru.