RAMÓWKA
Czwartek 1 Lipiec
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Love in Paradise
06:00
Miłość w raju

Aktor znany z westernowego serialu trafia na ranczo, by przez weekend żyć jak prawdziwy kowboj. Ma to pomóc jego karierze, ale także uratować ranczo przed zakusami chciwego dewelopera.
Just Desserts
07:45
Na deser

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Marco prowadzi rodzinną piekarnię, ale jego pasją jest cukiernictwo. Mężczyzna namawia Grace, znaną nowojorską cukierniczkę, na wspólny start w prestiżowym konkursie. Nagroda wynosi 250 tys. dolarów.
The Frog Prince
09:30
Żabi Książę

Jenny, angielska nastolatka, przyjeżdża do Paryża, gdzie ma studiować w collegeu. Dziewczyna marzy o przeżyciu prawdziwej miłości. Wkrótce rzeczywiście poznaje interesującego młodego człowieka...
Hercules In New York
11:15
Herkules w Nowym Jorku

KOMEDIA. Herkules, znudzony życiem na Olimpie u boku Zeusa, postanawia wyruszyć na Ziemię — i trafia do Nowego Jorku. W roli herosa wystąpił Arnold Schwarzenegger.
Neverending Story
13:05
Niekończąca się opowieść

FANTASY. Klasyczna opowieść na podstawie powieści Michaela Ende. Mały Bastian, czytając tajemniczą książkę, musi uratować krainę Fantazji, której zagraża straszliwa Nicość.
Dear Viola
14:55
Droga Violu

Kiedy popularna autorka odpowiedzi na listy do redakcji odchodzi na emeryturę, jej rolę przejmuje anonimowo księgowa pracująca dla redaktora naczelnego. Jeden z listów całkowicie zmienia jej życie...
Mary Higgins Clark: All Around the Town
16:40
Sen o nożu

Laurie — która w dzieciństwie była ofiarą porwania — jako studentka zostaje oskarżona o zamordowanie wykładowcy na uczelni. Z pomocą przychodzi jej siostra, Sarah, prawniczka z biura prokuratora.
Dance with Me
18:30
Zatańcz ze mną

Po śmierci matki Rafael wyrusza z Kuby do USA, aby odnaleźć ojca, który prowadzi w Houston szkołę tańca. Okazuje się, że chłopak jest bardzo uzdolniony tanecznie...
Swept Away
21:00
Rejs w nieznane

Rejs po Morzu Śródziemnym. Amber, żona szefa koncernu farmaceutycznego, jest wiecznie niezadowolona i wyżywa się na jednym z marynarzy — do czasu, aż trafi w jego towarzystwie na bezludną wyspę.
Jet Lag
22:45
Mężczyzna moich marzeń

Juliette Binoche i Jean Reno jako bardzo niedobrana para. Energiczna i pełna pasji Rose jedzie do nowej pracy w Meksyku. Na lotnisku w Paryżu spotyka Félixa, szefa kuchni i mrukliwego introwertyka...
Breakin' All the Rules
00:20
Łamiąc wszystkie zasady

Quincy zostaje porzucony przez narzeczoną w czasie przyjęcia zaręczynowego. Na podstawie własnych doświadczeń pisze poradnik dotyczący zrywania z partnerem. Czy pomoże mu to, kiedy pozna uroczą Nicky?
World Traveler
01:55
Światowy podróżnik

DRAMAT. Cal ma wspaniałe życie: dobrą pracę, kochającą żonę i synka — ale nie czuje się szczęśliwy. W dniu trzecich urodzin syna wyrusza bez słowa w długą podróż, w czasie której poszukuje sensu życia.
The Memory Book
03:55
Album ze zdjęciami

Chloe, młoda fotografka, nie miała dotąd szczęścia w miłości. Kiedy znajduje na pchlim targu album ze zdjęciami zakochanej pary, postanawia odnaleźć ludzi, których przedstawiają fotografie.
Close Up
05:30
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 31

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.