RAMÓWKA
Niedziela 20 Czerwiec
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Cheerful Weather for the Wedding
07:35
Wymarzona pogoda na ślub

Anglia, lata 30. XX w. Dolly Thatcham szykuje się do ślubu, kiedy i tak już nerwową atmosferę zakłóca przyjazd jej dawnego ukochanego.
The Wing or the Thigh
09:25
Skrzydełko czy nóżka

Słynny krytyk kulinarny (Louis de Funès) planuje przygotować ostatnie wydanie swojego przewodnika, a potem przejść na emeryturę. Niestety, jego syn wcale nie zamierza zostać jego następcą...
The Mission
11:25
Misja

XVIII w., tereny dzisiejszego Paragwaju. Jezuita, o. Gabriel, prowadzi misję wśród Indian Guarani, pomaga mu dawny łowca niewolników, kapitan Mendoza. Ale nad misją zbierają się czarne chmury...
My Gal Sunday
13:50
Moja słodka Sunday

Sunday i Henry świętują pierwszą rocznicę ślubu. Parę łączy zamiłowanie do kryminalnych zagadek. Plany romantycznego wyjazdu przerywa telefon od porywacza, który uwięził ojca Sunday i matkę Parkera.
Robin Hood: Prince of Thieves
15:20
Robin Hood: Książę złodziei

FILM AKCJI. Kevin Costner jako Robin Hood. Robin z Locksley wraca w rodzinne strony z wyprawy krzyżowej w towarzystwie poznanego w niewoli Maura. Okazuje się, że majątek jego ojca zagarnął szeryf z Nottingham...
A.I. Artificial Intelligence
18:10
A.I. Sztuczna inteligencja

Chłopiec-robot zastępuje ciężko chorego syna pewnego małżeństwa. Kiedy prawdziwe dziecko wraca do zdrowia, humanoid przestaje być potrzebny i zostaje porzucony.
Ricki and the Flash
21:00
Nigdy nie jest za późno

Podstarzała gwiazda rocka wraca do rodzinnego domu, aby wesprzeć swoją córkę porzuconą przez męża. Powrót po latach okaże się dla wszystkich trudnym wyzwaniem.
A Dangerous Woman
23:00
Niebezpieczna kobieta

Martha to naiwna młoda kobieta, która zawsze mówi prawdę — i dlatego nie ma wielu znajomych, a także traci pracę. Pewnego dnia poznaje Mackeya i wplątuje się intymną relację z nieznajomym...
Wild Iris
01:00
Szaleństwa Iris

Po samobójstwie męża Iris wraz z synem, Lonniem, przeprowadza się do swojej apodyktycznej matki. Nastoletni Lonnie staje między dwiema kobietami i zaczyna rozumieć, czego doświadczał jego ojciec.
Monster's Ball
02:55
Czekając na wyrok

Hank — nadużywający alkoholu były policjant — traci syna. Pewnego dnia spotyka Leticię, czarnoskórą kobietę, która przeżyła podobną tragedię. To spotkanie odmieni życie ich obojga.
Close Up
05:05
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 7

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
Close Up
05:35
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 28

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.