RAMÓWKA
Sobota 19 Czerwiec
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

American Dreamer
06:00
Amerykańska marzycielka

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Gospodyni domowa i pisarka-amatorka jedzie do Paryża. Tam doznaje wypadku, w wyniku którego traci pamięć i budzi się przekonana, że jest bohaterką swojego opowiadania: słynną panią detektyw.
Keep the Faith, Baby
08:00
Buntownik XX wieku

DRAMAT. Biografia legendarnego amerykańskiego polityka, Adam Claytona Powella Jr., jednego z pierwszych czarnoskórych kongresmanów w USA. W roli głównej — Harry Lennix.
Barefoot in the Park
10:05
Boso w parku

Komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie. Młode małżeństwo przeprowadza się do nowego mieszkania, ale ich życie komplikują nadopiekuńcza matka i ekscentryczni sąsiedzi.
Hellboy
12:05
Hellboy

Hellboy to syn samego szatana, przywołany z piekła przez nazistów, który sprzeciwia się im i ostatecznie staje się superbohaterem pomagającym ludziom. Film na podstawie komiksów Mikea Mignoli.
The Wing or the Thigh
14:20
Skrzydełko czy nóżka

Słynny krytyk kulinarny (Louis de Funès) planuje przygotować ostatnie wydanie swojego przewodnika, a potem przejść na emeryturę. Niestety, jego syn wcale nie zamierza zostać jego następcą...
The Lady in the Van
16:20
Dama w vanie

Starsza pani parkuje samochód, w którym mieszka, na podjeździe domu znanego pisarza w eleganckiej dzielnicy Londynu. Z czasem pisarz pozna historię nietypowej sąsiadki — i zaprzyjaźni się z nią.
Eat Pray Love
18:20
Jedz, módl się, kochaj

Liz ma męża, karierę i przyjaciół, ale nie czuje się szczęśliwa. Decyduje się na rozwód i wyrusza w podróż po Europie i Azji, aby szukać sensu życia. Film na podstawie autobiografii Elizabeth Gilbert.
A.I. Artificial Intelligence
21:00
A.I. Sztuczna inteligencja

Chłopiec-robot zastępuje ciężko chorego syna pewnego małżeństwa. Kiedy prawdziwe dziecko wraca do zdrowia, humanoid przestaje być potrzebny i zostaje porzucony.
Closer
23:50
Bliżej

Miłosny czworokąt we współczesnym Londynie. Dan jest świadkiem wypadku — udziela pomocy ofierze, młodej dziewczynie, i zawozi ją do szpitala. To początek wydarzeń, które odmienią życie czterech osób.
Elvis and Anabelle
01:50
Elvis i Anabelle

Annabelle zdobywa tytuł Miss Teksasu i z wrażenia umiera na scenie. Jej ciało trafia do zakładu pogrzebowego, gdzie zakochuje się w niej syn właściciela. Nieoczekiwanie dziewczyna wraca do życia...
Eye of the Hurricane
03:50
W oku huraganu

Huragan pozbawia mieszkańców małej osady na Florydzie dachu nad głową i dobytku. Kiedy żywioł ustaje, okazuje się, że straty materialne to nie wszystko...
The Frog Prince
05:50
Żabi Książę

Jenny, angielska nastolatka, przyjeżdża do Paryża, gdzie ma studiować w collegeu. Dziewczyna marzy o przeżyciu prawdziwej miłości. Wkrótce rzeczywiście poznaje interesującego młodego człowieka...